Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pecsételő vérzésem volt mitől...

Pecsételő vérzésem volt mitől lehet?

Figyelt kérdés
Nem voltunk együtt a barátommal..csak orális szex volt...és nem kerülhetett ondó a hüvelyembe...ha csak az előváladék nem az ujjazás során...de az sem mert nyállal keveredett és én úgy tudom nem annyira életképes a benne élő spermium mint a rendes ejakulációnál.....ma vagyok a 36.napban..és fáj a mellem..és a hasam...és megkéne jönnie:S erz a pecsételő vérzés a 19.nap környékén volt.....lehetek terhes????
2008. ápr. 12. 21:15
 1/10 anonim ***** válasza:
A 19. napon pecsételő vérzés peteérés jele lehetett.
2008. ápr. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de ez a 18.20.21.napon nem is volt a barátommal semmi...még petting sem
2008. ápr. 12. 21:24
 3/10 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nem voltál ezeken a napokon a barátoddal, még peteérésed volt és valószínűleg csak azért volt vérzés. Lehet, hogy csak azért késik, mert idegeskedsz, hogy terhes vagy.
2008. ápr. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha azokban a napokban volt pecsételőd, akkor ez a ciklusod kb 38 napos lesz. De sztem nem vagy terehs, ha akkor nem volt semmi :o) Nyugi!!! Meg fog jönni, csak szivat.
2008. ápr. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm az eddigi válaszokat...aki tud írni még az írjon léccives:)...igaz ami igaz..ebben a hónapban amúgy is nagyon sokat idegeskedtem...metg stresszeltem..de aznem jel semmire hogy nagyon fáj a hasam?:Sennyire nem szokott meg a cicim sem szokott 4-5 napnál tovább..most kb olyan 5.napja lehet...:S:S remélemnem vagyok terhes...:S
2008. ápr. 12. 21:53
 6/10 anonim ***** válasza:
ha most tartasza 35 napnál akkor peteérésed sem volt.De mondjuk ki tudja.A lényeg hogy nem vagy terhes ne idegeskedj.Ma vagy holnap tuti megfog jönni.
2008. ápr. 13. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
akkor tuti nem lehetek terhes??:S:S úgy félek...:( már a mellem nem anynria fáj..de a hasam csak akkor ha megnyomom alul....:(nem tudom.....:(írjatok még lécci:( az eddigi válaszokat köszönöm!!
2008. ápr. 13. 09:29
 8/10 anonim ***** válasza:
Nyugi! Azért fáj a hasad és a melled, mert késik! És minél többet késik, annál jobban fog fájni... Úgyhogy ne stresszelj! Azzal is csak késlelteted! És tutira nem vagy terhes!
2008. ápr. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nálam meddőséget állapítottak meg, nem is gondoltunk rá hogy gyerekünk lesz valaha.

Most eltelt 7 év, és 18 hetes vagyok. És PECSÉTELŐ VÉRZÉSSEL KEZDŐDÖTT!!! Ha babát vársz gratulálok!!

2008. ápr. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
MA délután megjött:):)
2008. ápr. 13. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!