Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitöl lehet ez? 1 honapja...

Mitöl lehet ez? 1 honapja hagytam abba a fogamzásgátlót 27. dik napra meg is jött!

Figyelt kérdés
Csütörtökön délután jött meg és csak egy délutánig tartott mert péntekre elmult! Most meg már semmi sincs. Fel vagyok puffadva de mást nem vettem észre magamon! Ez a gyógyszertöl van?
2008. ápr. 12. 19:14
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Már kiváncsi vagyok hogy mi lesz:DD! Sürü fehér folyásom van:)! Izgulok de félek hogy negativ lesz:(!

Jövöhéten megyek nögyógyászhoz de nem azért hogy terhes vagyok-e hanem hogy vizsgáljon meg!:DD

De lehet hogy akkor már babyvel megyek:)!

Szorits nekem nagyon a csütörtökhöz:DD!

2008. ápr. 15. 14:52
 22/26 anonim ***** válasza:
Meglesz!!Szorítok !!
2008. ápr. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Nem nagyon birom ki holnapig! Szerinted ha ma tesztelek akkor is kimutataja a babát?
2008. ápr. 16. 12:28
 24/26 anonim ***** válasza:
Épp ez az,hogy elvileg ki, de ha mégse lenne annyi HCG a szervezetedben,szval nem akarok én lenni az aki miatt majd elkeseredsz esetleg,én tesztelnék.Mondom ,én mensi előtt 2 nappal teszteltem ,mert nem bírtam tovább.Ahogy gondolod, de mindenképp a Te döntésed legyen.Eltelt egy hét azóta a bizonyos mensi óta,valaminek lennie kell,én nagyon bízom,de nem akarlak befolyásolni.Remélem nem csak a fog. gátló zavart össze.Ha nem akarsz tovább bizonytalanságot,lassan tesztelj.Írtad, jövőhéten úgyis mennél dokihoz.Na nem mondom tovább, rád van bízva,mindenesetreszorítok,szia
2008. ápr. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Szia! Tegnap teszteltem de negativ lett sajni:((! Kicsit rosszul esett megmondom öszintén! De tegnap este is hogy dolgoztam mondjuk már délután éreztem erös derékfájást és éjjel már olyan szinten voltam hogy nem birtam ülni annyira fájt ugy éreztem hogy mindjárt leszakad:((! Mitöl van ez? De terhes nem lehetek ,nem? Mert kimutatta volna a teszt!

Lehet ez is a gyógyszertöl van?

2008. ápr. 17. 14:48
 26/26 A kérdező kommentje:
Ja és ugyanugy van fehér folyásom is!
2008. ápr. 17. 14:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!