Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitöl lehet ez? 1 honapja...

Mitöl lehet ez? 1 honapja hagytam abba a fogamzásgátlót 27. dik napra meg is jött!

Figyelt kérdés
Csütörtökön délután jött meg és csak egy délutánig tartott mert péntekre elmult! Most meg már semmi sincs. Fel vagyok puffadva de mást nem vettem észre magamon! Ez a gyógyszertöl van?
2008. ápr. 12. 19:14
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Védekeztetek valamivel?

Amúgy lehet a gyszer miatt most felbolydult a hormonháztartásod, de ha nem védekeztetek,lehetsz babás is.

2008. ápr. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Nem védekeztünk semmivel! Amugy azt hittem hogy babás vagyok mert szurt a petefészkem meg ez a puffadás nemtudom mitöl lehet!

Szerinted? Csináltam tesztet még a mensi elött de negativ lett! Nemtudom mire gondoljak!

2008. ápr. 12. 19:29
 3/26 anonim ***** válasza:
A pufi mindkettőnek lehet ugyan jele, de azért ne add fel,sztem a teszt is korai volt,adj időt még magatoknak,és tesztelj újra.Nekem sem jött már meg fog.gátló elhagyása utánm,szorítok!!!!!!!!
2008. ápr. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Köszi hát annyira nem aggodom majd jön a baby ha akar de azért már szeretnék:DD! Mikor teszteljek leghamarabb?
2008. ápr. 12. 19:46
 5/26 anonim ***** válasza:
Szerintem csütörtökön.
2008. ápr. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Köszi aranyos vagy:DD! Kicsit azért bizok benne:)!
2008. ápr. 12. 20:03
 7/26 anonim ***** válasza:
Persze, elhiszem,nagyon szorítok,majd írjál,mi volt!
2008. ápr. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Oké irok majd kiváncsi leszek hogy mi lesz:DD! Volt barnázásom is az nem baj?
2008. ápr. 12. 20:13
 9/26 anonim ***** válasza:

Ha elmúlt nem baj,lehetett hormonális oka, ha tartós akkor érdemes dokihoz menni,de majd ha megtudod babás vagy --e,mert akkor ír fel rá gyszert( hormonpótlót).

Amúgy legtöbbször kb a 12-14. hétig minden hónapban lehetnek barnázások, de max 1-2 napig,és nem sok,csak épp hogy,mensi jeleként.Ezeket ettől függetlenül a dokinak meg kell említeni majd.

De ne szaladjunk előre,úgy értelmezlek már nincs barnázás,szerintem jó lesz az a teszt:-))

2008. ápr. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Már nincs a mensi elött volt 1-2 csepp nem sok és itt azt irták többen hogy akkor kizárt a terhesség ha barnázás van!

Nagyon fáj a derekam is de ez fel sem tünt! Hát nemtudom mi lehet? Kiváncsi leszek hogy a teszt mit mutat majd! Ne várjak inkább a következö mesiig szerinted?

2008. ápr. 12. 20:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!