Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitöl lehet ez? 1 honapja...

Mitöl lehet ez? 1 honapja hagytam abba a fogamzásgátlót 27. dik napra meg is jött!

Figyelt kérdés
Csütörtökön délután jött meg és csak egy délutánig tartott mert péntekre elmult! Most meg már semmi sincs. Fel vagyok puffadva de mást nem vettem észre magamon! Ez a gyógyszertöl van?
2008. ápr. 12. 19:14
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
ja és mensi elött 1-2 napig volt barnázásom de tényleg nagyon kevés!
2008. ápr. 12. 20:29
 12/26 anonim ***** válasza:

Én barnáztam és már babás voltam.

Na szval sztem ha babás vagy nem kell kivárnod a köv. mensit,mert ami most lett volna ,és két napos volt,mint írod,na és a pufi,sztem nem kell annyit várni,ha terhes vagy ki fogja mutatni.De persze az is igaz mint írtam az elején,hogy a fog. gátló elhagyása is összezavarja a szervezetet.Én mensi előtt 2 nappal teszteltem pozitivat,de nem vagyunk egyformák.Ne várj,ha babás vagy ,jövőhéten ki fogja mutatni,ha nem akkor csak átáll a szervezet.Én amúgy úgy álltam hozzá hogy baba lesz,mert akarom, persze ez nem így működik, de miért ne lehetne neked is szerencséd:-)

2008. ápr. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Köszi:DD! Nagyon aranyos vagy hogy igy biztatsz:))!

Ezt nemtudom hova tenni hogy ilyen puffadt vagyok! Már a mensi elött is fel voltam de azota el sem mulik! Mikor teszteltem is pufi voltam de azt hittem hogy azért mert meg fog jönni! De most látod még mindig ilyen vagyok:DD!

Szerinted bármikor tesztelhetek napközben? Mert jövöhéten pont éjszakás leszek és igy nemtudom mikor érdemes?

2008. ápr. 12. 20:57
 14/26 anonim ***** válasza:
Ha egy jó tesztet választasz,pl a Gabriel, vagy Qupido(lehet nem jól írtam) akkor a nap bármely szakában lehet,nem fontos reggeli vizeletből,mert addigra ki kell mutassa.
2008. ápr. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Ok! A Gabrielt már használtam és az tök jó! Szerinted mi lesz? Már most izgulok:DD! Nem merem beleélni magam de picit reménykedek!
2008. ápr. 12. 21:07
 16/26 anonim ***** válasza:

eddigi válaszoló vagyok,szia.

Hát ez az hogy nem akarlak nagyon bíztatni sem,mert nem szeretném hogy csalódj,várd kíváncsisággal,de ne éld bele magad.Sok sikert!

2008. ápr. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Köszi! Majd meglátom csütörtökön:D! Ma viszont egész nap ilyen szédelgés és émelygés kapott el de nemtudom mitöl! Mikor dolgoztam majdnem elájultam:(! Viszont ma még volt 1-2 csepp vérzésem nem sok minimális tényleg!
2008. ápr. 13. 20:42
 18/26 anonim ***** válasza:
Vigyázz magadra! A szédelgés jó jel lehet,hú ,messze van még az a csütörtök:-)
2008. ápr. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

Igen sajni még messze van de ma már megvettem a tesztet:DD!

Gabrielt:)! Szerinted az jo?

Ma valami sürü fehér folyásom van ha terhes vagyok ilyenek kell?

2008. ápr. 14. 12:10
 20/26 anonim ***** válasza:
igen,ez jó folyás,és nekem is a Gabriel mutatta ki ,mensi előtt 2 nappal,nem reggeli vizeletből.Ha nem sajnálod a tesztet,és nem félsz hogy várni kellene még,próbáld ki,én legalábbis nem bírtam magammal.Persze a józan ész azt diktálná hpgy várj még, de ki tud ilyenkor józanul gondolkodni:-)
2008. ápr. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!