Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbeesés egy alkalmi...

Teherbeesés egy alkalmi drogfogyasztótól?

Figyelt kérdés

Kérlek ne ítéljetek el, nehéz lenne minden körülményt ilyen rövid helyre leírni.

Nagyon szerelmes vagyok a páromba, ő megígérte, hogy leteszi a drogot (kb havi 1-2 alkalom bulikon, speed, ex fű),mert kisbabát szeretnénk. Volt, hogy hosszabb ideig is kibírta, de néha néha azért elbotlott. 2 éve próbálkozunk. Semmi. Nem bírom elhagyni.Gyerek nélkül sem szeretnék élni, már 34 vagyok. A spermát mennyiben befolyásolja a drog? Biztos beteg vagy visszamaradott lenne a gyermekünk? (Van életképes spermája a vizsgálat szerint) Dokitól nem merem megkérdezni. Én soha nem drogoztam, nem iszok, nem cigizek, egészségesen táplálkozok, vitaminokat szedek.


2012. márc. 15. 08:08
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
84%

Én sem értek egyet sok dologgal a gondolkodásodat illetően, de nem ez volt a kérdésed.

Nincs olyan ember, aki ne követne el bűnt az élete során, akármennyire is próbálnak sokan ítélkezni a párod felett, főként ismeretlenül.

A kérdésedre válaszolva: 50-50%, hogy beteg gyereked születik. Olyan embereknek is születhet beteg gyermeke, akik soha életükben nem drogoztak.

Azért gondold meg hogy döntesz, mert nagy felelősség és ha már most anyagi gondjaitok vannak akkor a baba születése után még nagyobb lesz. Ezt kalkuláld bele.

2012. márc. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!