Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbeesés egy alkalmi...

Teherbeesés egy alkalmi drogfogyasztótól?

Figyelt kérdés

Kérlek ne ítéljetek el, nehéz lenne minden körülményt ilyen rövid helyre leírni.

Nagyon szerelmes vagyok a páromba, ő megígérte, hogy leteszi a drogot (kb havi 1-2 alkalom bulikon, speed, ex fű),mert kisbabát szeretnénk. Volt, hogy hosszabb ideig is kibírta, de néha néha azért elbotlott. 2 éve próbálkozunk. Semmi. Nem bírom elhagyni.Gyerek nélkül sem szeretnék élni, már 34 vagyok. A spermát mennyiben befolyásolja a drog? Biztos beteg vagy visszamaradott lenne a gyermekünk? (Van életképes spermája a vizsgálat szerint) Dokitól nem merem megkérdezni. Én soha nem drogoztam, nem iszok, nem cigizek, egészségesen táplálkozok, vitaminokat szedek.


2012. márc. 15. 08:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%

Dokitól nem merem megkérdezni



Pedig éppen tőle kéne megkérdezned.



Oké teherbe esel tőle, megszületik a pici és ha beteg lesz pl. értelmi fogyatékos akkor meg a párodat fogod hibáztatni, hogy azért mert ő drogozik. Viszont a párod ebben a helyzetben nem hibás, hisz ő nem titkolja előtted, hogy drogos.


Te abban a tudatban akarsz tőle gyereket, hogy ő alkalmanként drogozik. szerintem neked az agyaddal igen nagy baj van. Neked teljesen mindegy hogy kitől lesz gyereked csak legyen.

2012. márc. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nem vagy még ki futva az időből! Hagyd el, keress egy normális palit!
2012. márc. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
79%
Nézd, a párod nem alkalmi drogfogyasztó, hanem drogfüggő. Amúgy igen, a drogfogyasztás sok genetikai probléma forrása lehet. Valószínűleg azért nem esel teherbe, mert a sejtosztódásnál van probléma vagy kevés már az életképes spermája a párodnak. Mindenesetre a mesterséges megtermékenyítést sem ajánlom, mert ott tuti kerül, hogy drogozik a párod és akkor más problémáitok is lesznek.
2012. márc. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nem nem mindegy, nem akartam ezzel jönni de olyan szerencsétlen vagyok, aki senkinek nem kell!!!! Akkor húzzam fel magam egy karóra ugye? Mellesleg szeretem túlságosan is, na mindegy nem kellett volna megkérdeznem. Amúgy nem vagyok együgyű, de nem tudok változtatni a magánéletemen, nem csak személyes dolgok miatt, hanem azért sem mert senkim nincs rajta kívül, nem élnek a szüleim sem. És anyagilag sem tudom fenntartani magam nélküle.
2012. márc. 15. 08:23
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt elég sok baj LEHET (Nem feltétlen lesz, csak leHET) belöle, mert sok rendellensséget okozhat.

Márészt drogos (FÜGGÖ) valakitöl gyereket vállalni nagy felelötlenség, mert soha nem számithatsz rá, idövel a pénzeteket is erre költi, a gyereket nem hagyhatod rá, mert ha bedrogozott, akkor nem tud figyelni rá, ha netán egy ideig együtt vagytok még, akkor a gyerek ilyen példát lát maga elött, idövel meg garantáltan egyedül maradsz egy nagy valószinüséggel sérült gyerekkel. Eltartani nem fogod tudni, mert fogyatékos gyerek mellett nem kapsz semmilyen munkát.


Inkább lépj ki ebböl és keress egy rendes és megbizható partnert, akivel érdemes gyereket vállani.

2012. márc. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
egy ötlet. ha félsz elmenni dokitól megkérdezni, kérdezd meg név nélkül itt. [link]
2012. márc. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
A legvalószínűbb az agykárosodás, ami megtörténhet a gyerekkel. Nem nehéz kitalálni, hogy ez hova fog vezetni. Ha egyedül nem tudod eltartani saját magad, akkor egy beteg gyerekkel, aki napi 24 órában gondozásra szorul, majd menni fog? Tönkreteszed a saját életedet és a gyerekedét is. Ennyire nem lehetsz önző, hogy a saját jóléted érdekében megszülsz egy beteg gyereket valakinek! Hát milyen ember vagy te, hogy a saját gyereked egészségét veszélyezteted azért, hogy húzhass egy strigulát, hogy a gyerek is megvan?!
2012. márc. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
29%
Mással csináltassál gyereket és ne mond meg neki hogy nem tőle van a gyerek ennyi és így baba is lesz meg a pasi is megmarad...
2012. márc. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Saját jólétem? Van ma magyaroszágon, aki jól él? Két diplomával főállásban dolgozom és zsíroskenyéren élek, sehova nem tudok elmenni, még ismerkedni sem. A rezsimet úgy tudom kifizetni, hogy a párom hazaadja a fele keresetét. Nincs autóm sem, és ahol én lakom ott a busz is csak kétóránként jár, délután már haza sem tudnék jönni. Mondtam, hogy túl sok a körülmény ami....
2012. márc. 15. 08:59
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Egy tökéletes példa vagy arra hogy egy gyerek miért cselleng az utcán és lesz belőle egy drogfüggő tanulatlan semmirekellő!

Ne haragudj meg de egy drogfüggő embertől akit nem mellesleg el akarsz hagyni csak nem tudsz(ezért meg azért),akarsz gyereket magadnak mert neked KELL!

Mégis minek?Hogy valaki törődjön veled is?

A gyereknek család kell!Egy gondoskodó FELELŐSSÉGTELJES család,ahol teljes értékű emberré tud felnőni!


Ahelyett hogy a pároddal húzod az idődet inkább kivágtad volna az elején és inkább lennél kicsit egyedül de hagynád hogy rád találjon az az ember aki neked született!

Hidd el nekem,mindenkinek meg van a párja csak nem kell betegesen keresni,és ragaszkodni minden sz*réletűhöz,hanem hagyni hogy rád találjon!

Komolyan én ellene vagyok a későn szülésnek(ami 35 felett értendő) de azt mondom hogy hagyd el és inkább szülj 40 évesen egy normális embernek,aki meg is érdemli,mint egy drogfüggőnek!


Legyen már annyi benned hogy nem magadat nézed hanem a gyerekedet!A gyerekedet akinek TE(és apuka) fogsz például szolgálni,aki TŐLED(és apukától) örökli a személyiség jegyeket és akiért TE(és apuka) vagy felelős!

Kitennéd annak a gyereket hogy apuka hazaballag bespeed-ezve és épp majd azon flash-el hogy a gyerek hogy ugrik le a szekrény tetejéről?

Aztán a jóisten meg majd beviszi a kórházba?

Egy életre megutálnád a párodat!

Ez most lehet sarkos példa de kérlek értsd hogy miről beszélek!

És le lehet pontozni meg megsértődni,nem fogok elnézést kérni!

De hogy értsd miért szállt el az agyam!

Nekem nagyon rossz gyerekkorom volt,mert apám ideggyenge,beteg ember!És ha úgy szolgált az esze és ideges volt valakire vagy valamire hurkásra vert!(a módszereket a fantáziádra bízom)

Még élek nem bocsájtom meg anyámnak(akit imádok) hogy annyira buta volt hogy egy ilyen embernek szült gyereket!

Tudod mekkora erőfeszítés nekem a MAI napig megküzdenek a belém égett viselkedésformákkal?

Nap mint nap ezt próbálom levetkőzni és mérlegelek hogy jó döntés lesz-e gyereket vállalnom,mert nem akarom tönkre tenni az ő életét!

A párom a legcsodálatosabb ember,mert türelmes,megért és segít és mindenben mellettem áll!

Ha én ezt felérem 25 évesen ésszel akkor te miért nem 34 évesen?

Gratulálok!

Hát tényleg mindig bebizonyosodik hogy nem korfüggő az értelem és a felelősség tudat!


Na de írhatnám még egy ideig hogy hány olyan ismerősöm van aki ilyen hulladék családban nőt fel!

Csak ők épp nem tesznek ellene,hanem szépen követik el ugyan azokat a hibákat mint amiket a szüleik!

Jah és nem mellesleg arról nem beszélve hogy ha nem lenne a párod el se tudnád tartani magad!Akkor ha ne adj isten elhagy a gyerekkel mit fogsz csinálni?

Kérlek,szépen kérlek vegyél erőt magadon és hagyd el és találd meg a párod!

2012. márc. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!