Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor kezdett meg látszódni a...

Mikor kezdett meg látszódni a baba a pocin?

Figyelt kérdés
2009. jún. 11. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak a 20. hét körül lehetett látni.
2009. jún. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
nem a 16. hét körül addig szinte semmi.
2009. jún. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Konkrétan a pocak a baba és a méh méretéből adódóan csak a 12. hét után kezd el nőni.

Viszont nagyon-nagyon kora terhességnél megkezdődik a puffadás, ugyanis a terhességi hormonok renyhe bélműködést okoznak. Ezt már hamar észre lehet venni.

Reggelente lapos volt a hasam, délutánra meg úgy néztem ki, mint aki egy hete nem látogatta meg a wc-t (és volt is ilyenre példa sajnos).

A 12. héten nekem megszűnt a nagy mértékű puffadás, akkor ismét lapos volt a hasam és a 15. hét körül kezdett már látszani valami, de mivel az öltözködésemen nem változtattam, így az utca embere csak jóval a 20. hét után vehette észre hogy babát várok.

2009. jún. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én most járok a 8. hétben, és nem jön rám egyetlen nadrágom sem, mind szorít hasban.


Muszáj volt vennem egy kismamanadrágot, de hosszú pólóval nem látszik rajta, hogy az. Ha hihetek az előzőeknek, akkor ez még lejjebb fog menni, de úgy gondoltam, kismama nadrágot veszek, még jól jön akár két hónap múlva.


Sajnos a hasam nagysága miatt már jónéhány kollégám rákérdezett, pedig szeretném, ha egyenlőre még nem szivárogna ki. Persze néhányan tudják...

2009. jún. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!