Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől van, hogy az LH teszt...

Mitől van, hogy az LH teszt mindig negatív? Lehetséges, hogy ha volt már pé, és esetleg baba van, akkor negatívot mutat? (bár azt nem érzem még, hogy az lenne).12. napon vagyok és picit se akar látszódni, ja és kétnaponta tesztelek az jó?

Figyelt kérdés
2008. szept. 18. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:

szia,

úgy tudom, hogy az LH tesztet szokták jóstesztnek is hívni, de ez is csak 1-2 nappal előbb mutatja a babát, mint a rendes terhességi teszt (és akkor pozitív ez is)

a másik, hogy volt-e pé-d, azt úgy tudhatod meg,hogy a ciklus közepén, akkor amikor a legvalószínübb a peteérésed, akkor naponta kétszer (reggel és este is) tesztelsz

sok sikert!

2008. szept. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valamit nem értek. Ha a 12. napon vagy akkor valószínűleg azért neg. a teszt mert még nem volt pé. Akkor még baba sem lehet. Szerintem még most lesz pé-d, bár nem tudom hány napos a ciklusod.
2008. szept. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia!Lh tesztet 28 napos ciklusnál a 13. naptól csinálunk. Ha ennél hosszabb a ciklusod, kezdheted a 14.,vagy 15. naptól is. Előbb nem érdemes. Minden nap délután végezzük el, előtte 2-3 órán keresztül nem iszunk, nem pisilünk. Az LH hormon délután, kora este a legmagasabb a szervezetünkben peteérés idején, ezért délután tesztelünk. Addig tesztelünk napi egyet, amíg pozitív nem lesz. Én még pozitív utáni napon is szoktam nézni, hátha 2 napon is poziív, mert ez előfordulhat. A pozitív, és az utána következő első negatív napon érdemes együtt lenni, mert ekkor a legnagyobb az esély a babára. Sok sikert, remélem segítettem!
2008. szept. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nézd ha az lh teszt nega akkor az nem babát jelent mert egyértelmüen rávan irva hogy peteérést nézi nem a terhességet.
2008. szept. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Bocs, ha értetlenkedtem, de az tesztre az volt írva, hogy a 9.napom el lehet kezdeni. meg van akinek hamarabb van a pé. mint a 14.nap.
2008. szept. 19. 20:29
 6/6 A kérdező kommentje:
ja, és a ma délutáni teszten picit halvány volt.:) 13.napon vagyok.
2008. szept. 19. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!