Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor lesz kb beágyazódás?

Mikor lesz kb beágyazódás?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Nekem már majdnem egy hete késik.Segítség kellene.Csináltam ki maradt után 3nappal medi lab tesztet halvány pozi lettdélutániból,majd msánap újra délutániból,és az is halvány lett.Ma 6.napja,hogy késik elmentem nőgyógyászhoz,mondta,hogy minden jel arra utal,hogy terhes vagyok ...leszek...Arendesnél kissé nagyobb uterus,endometrium 13mm.....ez mind arra utal,de nem látta sehol sem a megtermékenyített petesejtet,de mondta,hogy ilyen korán ez normális eredmény.Segítséget kérnék,hogy mikor van beágazódá.Azt sem tudom,hogy mikor volt peteérésem.Kérlek segítsetek.Leíroma ciklusaim vissza menőleg...:február 10. ez az utolsó...január 15. dec 19. nov.24
2012. márc. 13. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Ha pozitív a teszted, akkor már beágyazódott, hiszen másképp hogyan lenne a szervezetedben hcg???? A doki jóhogy nem látta még, ilyen kicsi terhességet UH nem látni. :))
2012. márc. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Amúgy ma is csináltam délutániból az is halvány.:D

Kíváncsi vagyok,a kőldőkőm alatt két kis ujjnyirasrégan balra egy pontban szút,néha elég erősen...Akkor azt mondod,hogy már beágyazódott?Amugy tavaly sem ágyazódott be menstrucióval távozott UH semmit sem láttak,csak a kórházi menotest mutatta.meg hogy késett,tehát akkor is volt hcg,...

2012. márc. 13. 19:47
 3/4 anonim ***** válasza:
86%

A teszt a beágyazódás után mutatja, azután termelődik hcg. Olyan lehet, hogy nem megfelelően ágyazódik be, és a menstruációval távozik (mint ahogy veled is volt már egyszer), de most sem csoda, hogy még nem látta, ennyire korai terhességet nem nagyon lehet még.


31 hetes km

2012. márc. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kőszőnőm a gyors választ:.:D
2012. márc. 13. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!