Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hihetek a lejárt felhasználási...

Hihetek a lejárt felhasználási idejű tesztnek?

Figyelt kérdés
Ma kellett volna megjönnie,de még ráutaló jelek sincsenek. Úgy gondoltam tesztelek. Volt is itthon egy, gyorsan megcsináltam. Míg vártam az eredményt akkor láttam meg,hogy pár hónapja lejárt!! Viszont halványan,de azért láthatóan ott van a másik csík is. Szerintetek?

2012. márc. 13. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
akor lehet h még jo hihetsz neki de azért vegyél még 1 et biztos ami biztos
2012. márc. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan hihetsz neki. Ha nem érte nedvesség, pára, akkor semmi baja nincs. Ebben nincs ami megromoljon. Ha biztos akarsz lenni, akkor 2 nap múlva ismételj, de ha kijött a 2 csík, akkor az ott van.
2012. márc. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Sérülésmentes volt a csomagolás, száraz helyen volt tartva, szóval tárolási hibája nem volt. Szeretnék majd venni másikat,csak nagyon kíváncsi voltam mások véleményére és hát nagyon izgulok is!!!
2012. márc. 13. 15:32
 4/5 anonim ***** válasza:

Elvileg az indikátor csík minősége romolhat, de akkor a kontroll csík sem jelenik meg. Szerintem az a teszt tökéletes volt, és halkan gratulálok! :) Azért ismételd meg kb. két nap múlva. :)


31 hkm

2012. márc. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó Neked is köszönöm a választ! Gratulálok a babácskához!

Nem bírtam ki és ma csináltam egy "friss" tesztet.....negatív lett. (X-epil teszt) Akkor nagyon úgy néz ki, hogy hamis pozitívat mutatott a lejárt teszt. :-(

2012. márc. 14. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!