Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szúr a derekam, nyilall a...

Szúr a derekam, nyilall a méhem, fáj a szex! Kb 1,5 hét mensiig, szerintetek mi az?

Figyelt kérdés
2012. márc. 12. 20:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet valamilyen gyulladás? Nagyon úgy hangzik...
2012. márc. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem,az szerencsére kizárt!
2012. márc. 12. 21:05
 3/12 anonim ***** válasza:
Peteérés? Nekem olyankor is elő-elő fordul amit leírtál.
2012. márc. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

nekem is felfázás/gyulladás gyanus



mivel tudod ezt ennyire biztosan kizárni?????

2012. márc. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Azzal hogy nem rég voltam felfázva és azt szerencsére időben kikezeltem,nagyon jó gyógyszert szedtem rá,így biztos vagyok benne hogy ez nem attól van!

Meg nem folyamatosan fáj,szúr,hanem néha néha,de többször egy nap!A szex meg múlt hónapban is fájt csak akkor még nem tulajdonítottam neki nagyobb figyelmet!

Azt gondoltam peteérés vagy valami ilyesmi!

2012. márc. 13. 08:00
 6/12 Nikolett_'90 ***** válasza:
Azóta hogy érzed magad? Én is hasonló cipőben járok, gondoltam írok Neked.
2012. márc. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Szia!

A nyilallás meg ilyen tompa görcsölgetés még van,de már még ritkábban!A szex már nem fáj!Az csak egy napig tartott!

Köszönöm hogy írtál!

Te mit érzel?Hol tartasz a ciklusodban?

2012. márc. 15. 19:36
 8/12 Nikolett_'90 ***** válasza:
Én vagyok az előtted válaszoló,de nem velem beszélgettél eddig. Hányadik napon jársz? Hasonlóak a tüneteim. Én szerdára nem várom. Esetleg van valami folyásod?
2012. márc. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Én a 22. napon járok!Elvileg jövő7 pénteken kéne megjönnie,de biztos hogy nem fog!Legalábbis ez az érzésem!

Folyásom krémes fehér,de nem olyan sok!

2012. márc. 15. 20:57
 10/12 Nikolett_'90 ***** válasza:

Szia!

Az érzés nálam is meg van, a tünetek is. Nekem is van olyan folyásom, de kicsi csak, inkább száraz vagyok,picit görcsölök de nem ugy ahogy szoktam, szurkál a hasam. Én sztem. szerdán már tesztelek, Szurkolok Neked! ++

2012. márc. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!