Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hihetek egy jósnőnek aki...

Hihetek egy jósnőnek aki megjósolta hogy ebben az évben szülni is fogok?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 12. 09:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Háát az azt jelenti,hogy akár már most babásnak kell lenned,ugyanis a sürhet a 40 hetes álomhatár..De ha meg mondjuk két hónap múlva leszel babás,akkor meg azon fogsz rettegni,hogy úristen úgyis koraszülött lesz..A gondolatnak teremtő ereje van!Úgyhogy vigyázz ezzel!

Amúgy nekem is van egy jósnő ismerősöm,aki egész szépen bele szokott találni a várandósságokba mostanában,és nem sokat téved.

2008. ápr. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hát igen ahhoz már most terhesnek kéne lennem és remélelem igaza lesz a jósnak.majd jövő héten kiderül!
2008. ápr. 12. 09:58
 3/11 anonim ***** válasza:
én nemhiszek a josolásban.
2008. ápr. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hihetsz. A barátnőmnek minden bejött...
2008. ápr. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Tavaly nyáron egy jósnő azt mondta nekem, hogy lát egy pici babát a jövőmben. Nem hittem neki, mert az orvosok szerint természetes úton nincs esélyem terhességre. ezzel biztattak 10 éve. Most 33 hetes vagyok természetes úton!
2008. ápr. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
interneten keresztül jósoltattam.először megkérdeztem hogy ebben az évben állapotos leszek?a jósnő válasza:igen,szerencséssen alakulnak a dolgaim.utána megkérdeztem hogy még ebben az évben szülök is talán?a jósnő válasza:év végére megszületik a baba!jövő héten ahogy írtam is minden kiderül.mi rajta voltunk az ügyön,mert azis kell hozzá!szórítsatok!
2008. ápr. 12. 14:08
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem egy jósnővel jósoltattunk...

Nekem tavaly decemberben azt írta, hogy 1 év múlva ilyenkor már babázunk. Februárban feladtam, de márciusban volt meg a mensim utoljára! 5 hetes és 3 napos a Picúrkánk!!! Ezek szerint nálam bejött!!! Remélem, nem lesz semmi probléma és kb. dec. 10 körül már tényleg babázunk!!!!!!!!!!! Sok sikert!!!

2008. ápr. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
szia!remélem nekem is bejön a jósnő!márciusban volt az utolsó menszim.most hétfőn lenne esedékes a következő de remélem nem jön meg.
2008. ápr. 13. 15:22
 9/11 A kérdező kommentje:
utolsó hozzászólónak:márciusban hányadikán volt meg utoljára a menszeszed?te is ugyanezt kérdezted a jósnőtől?hittél akkor amikor még nem tudtad hogy babád lesz?légyszi írd meg!
2008. ápr. 13. 17:58
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia! Az utolsó válaszoló vagyok. Nekem márc. 5-én volt meg utoljára. Akkor, amikor ezt jósolta nagyon hittem benne. Aztán februárban feladtam a dolgot... Áprilisban pedig már nem jött meg!!!!

Szorítok Neked!

2008. ápr. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!