Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 hetes terhességet kimutat a...

4 hetes terhességet kimutat a hüvelyi uh? Mennyire megbízható a One Minute teszt? ,

Figyelt kérdés
2009. jún. 10. 10:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen kimutatja, persze! Nekem is 4 hetesen nézték hüvelyi uh-val!

2009. jún. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Honnan mérted a heteket? a valószínűsíthető beágyazódástól ( egy kis barnázás), vagy az előző menses első napjától?
2009. jún. 10. 10:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia. Az utolsó menzitől kell!!!
2009. jún. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Akkor nem vok terhes :(:(:(:(

Legalábbis a doki nem mondott semmit...

2009. jún. 10. 11:39
 5/7 anonim ***** válasza:
nem értem. hogyhogy nem vagy terhes? ha 4 hetes volnál a pé-től vagy beágyazódástól, akkor 6-7 hetes kéne legyél az utolsó menzitől. Mi az, hogy a doki nem mondott semmit? Valamit csak mondott! És teszteltél is?
2009. jún. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem a One Minute teszt a nem várt napján lett szép pozitív és 4 nap késéssel hüvelyi uh-n 3mm-es pöttyöt láttunk.

Van akinek kimutatja az uh ilyenkor van akinek még nem. Viszont a nyálkahártya vastagságából lehet következtetni. Arra mondott valamit a doki hogy hány mm-es?

2009. jún. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

ha a beágyazódástól számolom akkor 2 hetes, 2 halvány pozitív teszt, és egy nega után, tegnap voltam dokinál, megvizsgált + hüvelyi uh. motyogott számokat, de nem értettem, elég rossz a hallásom. Aztán annyit mondott, hogy nincs eltérés, babáról egy szót se szólt ... elég közönyös, de erre felé nincs másik nődoki csak másik városban...

ma csináltam egy one minute tesztet, és negatív lett. ha mégis terhes lennék akkor 20-ára számoltam a következő menzit, majd látjuk.

2009. jún. 10. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!