Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Medi-lab teszt csapott már...

A Medi-lab teszt csapott már be valakit? Nem volt terhes és mégis pozitív volt? Mennyire megbízható? Mennyire érzékeny? Korai terhességet is kimutat?

Figyelt kérdés
2008. nov. 20. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem egyszer bejött, egyszer meg átvágott. Írd be a keresőbe és sok választ kaphatsz.
2008. nov. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha pozitívat mutat, nyugodtan hihetsz neki, ha negatívat, akkor légy szkeptikus! Nekem már volt szívhangja a babámnak, amikor pozitív lett. :-)
2008. nov. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ütsd be a keresőbe, sajnos nagyon sokaknak hazudott már, mutatott álpozitívat!! Mindenképp tesztelj másik fajtával is!
2008. nov. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem még mindig igazat mondott , ha volt baba, akkor pozitiv volt , még a nemvárt mensi előtt , ha nem volt baba , akkor negativ volt.
2008. nov. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az előbbi válaszolo vagyok , háromszor mutatta ki a terhgességet idő előtt , én csak azt használtam..
2008. nov. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom ki hogy van vele megelégedve de én is vettem mensi elött 4 nappal,akkor halvány pozitiv volt aztán meg volt kics halványbarnás folyásom,másnapra pedig megjött:(:(Lehet hogy mégis terhes vagyok?
2008. nov. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!