Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyibe kerül a DM-es Folcin...

Mennyibe kerül a DM-es Folcin 600 nevű folsav tabletta? Milyen kiszerelésben kapható? Elég, ha ezt szedem vagy mindenképpen vegyek terhesvitamint is?

Figyelt kérdés
Még az elején vagyunk a próbálkozásnak, és nem tudom, mit szedjek. Folsavat tuti, de vitamint is? Vagy azt inkább csak a pozitív teszt után? Előre is köszönöm szépen a segítséget!
2012. márc. 9. 08:41
 1/3 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés: ismeri valaki a Juvita B-komplex + folsav tablettát? Ez is megfelelő lenne? Elég magas a folsavtartalma?
2012. márc. 9. 08:54
 2/3 anonim ***** válasza:
Én mindkét gyermekemnél Elevitet szedtem és plusz folsavat nem. Ha most indul a babaprojekt, érdemes először az étrenden változtatni: fehér lisztet felejtsd el, csak tönkölyt használj, ugyanolyan jó mindenhez, viszont pont azokat a vitaminokat,fehérjéket tartalmazza, ami most a legszükségesebb. Emellett érdemes elkezdeni valamilyen terhes vitamint, azokban és a tönköly lisztben van annyi folsav amennyi kell. Mi egy éve próbálkozunk a harmadik babával, annak, hogy nem jön össze sajnos szervi okai vannak. De nem adjuk fel. Hajrá!
2012. márc. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!

Liszteket illetve lisztet tartalmazó élelmiszereket, ételeket egyáltalán nem eszek már évek óta (candida gomba miatt, bár egy jó ideje már tünetmentes vagyok). Tönkölylisztet sem szeretnék fogyasztani, ha már eddig sikerült teljesen elhagyni a lisztes dolgokat. Igyekszem sok zöldséget, gyümölcsöt enni, változatosan táplálkozni, ezért gondoltam arra, hogy terhesvitamint nem szednék, csak folsavat. Esetleg miután pozitívat tesztelek, akkor elkezdenék szedni egy kismamavitamint is mondjuk minden másnap.

Azért köszönöm szépen a tanácsodat, és kívánom, hogy mihamarabb kopogtasson nálatok a gólya!

2012. márc. 9. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!