Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek mennyi időt kellett...

Kinek mennyi időt kellett várni az első babára összesen?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy összesen:

1, biztos volt egy idő míg a megfelelő időt vártad mikor élesben elkezdhettek próbálkozni (lakás, pénz, vagy csak teljes lelki felkészültség elérése végett),

2, illetve mennyi volt az az idő, mire pozitív lett a teszt az éles szeretkezések elkezdése után.


2009. jún. 9. 21:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

1: 7 év után élesbe

2: 6 hónapra sikerült a lányunk

3: 8 hónapja várjuk a tesót, de nem akar jönni

2009. jún. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

1. 5 évig - fiatalok voltunk még + még a suli

2. 6 hónapig a 7. hónapba sikerult azóta 7 éves a kisfiam de a kistesó már tobb mint 1 éve várat magára.Egy kicsit rágorcsoltem a projektre sok volt a stressz is most szunetelunk 1 kicsit elmegyunk augusztusba kirándulni aztán hajrá ! Majdcsak osszejon végre valahogy!

2009. jún. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

1. Öt évvel az esküvő után kezdtünk próbálkozni

2. 7 hónap telt el az első próbálkozás óta, melynek első havában sikerült a baba, majd elvetéltem, majd várakozási idő volt, majd pedig ismét próbálkoztunk és ismét sikerült első éles hónapban. 7 hetes vagyok

2009. jún. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

1.Kb 2ev egyutteles utan dontotuk el hogy hajra.

2.4evet probalkoztunk mire osszejott.

2009. jún. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!