Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek mennyi időt kellett...

Kinek mennyi időt kellett várni az első babára összesen?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy összesen:

1, biztos volt egy idő míg a megfelelő időt vártad mikor élesben elkezdhettek próbálkozni (lakás, pénz, vagy csak teljes lelki felkészültség elérése végett),

2, illetve mennyi volt az az idő, mire pozitív lett a teszt az éles szeretkezések elkezdése után.


2009. jún. 9. 21:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

1-es opció : közel 4,5 év (a párom még fősulis volt, aztán állást kellett találnia, és csak az én fizumból nem mertük bevállalni a babát... ráadásul anyóséknál laktunk - brrrr)

2-es: novemberben hagytam abba a tabletta szedését, januárban már meg is fogant a lányunk

2009. jún. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

1, sajnos egy betegségem miatt 5 évet kellett várnom, hogy egyáltalán elkezdhessünk próbálkozni. Ez múlt hónapban letelt :-)

2, első próbálkozás sikertelen...pedig azt próbáltam magamba diktálni, hogy ha ennyire nem volt szerencsém fiatalon az egészségemmel, akkor a teherbeesésnek pikkpakk sikerülnie kell...hát nem jött össze. Talán majd MOST :-)

2009. jún. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 7 hónap mindkettő. Mivel a körülmények adottak voltak, ezért elkezdtünk próbálkozni, mikor felmerült a gyerek kérdés. Azért nem merült fel korábban, mert 21 és 23 évesek voltunk, mikor eldöntöttük, hogy babát szeretnénk. Korábban főiskolára jártunk (habár mindketten főállásban dolgoztunk mellette) és gyűjtöttünk a közös otthonra, meg a berendezésre. Mikor mindez megvolt, csak akkor kezdhettünk el gondolkozni a továbbiakon.
2009. jún. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

1. kb. 3 év

2. 2 év 2 hónap

2009. jún. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

1. kicsit több, mint 1 év

2. már majdnem 2 év, és még nincs baba sajnos... Talán most.

2009. jún. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnél 1 hónap (gyógyszert nem kezdtem el időben szedni), a másodiknál 4 hónap (spirál leszedése után).
2009. jún. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

1: amikor megismerkedtünk onnantól tudtam, hogy Ő lesz gyermekem apja, de vártunk 1 évet, hogy megismerjük egymást

2: kb 15 nap, azaz legeslegelső alkalommal sikerült

Mostmár 5 hónapos és itt alszik mellettem.

2009. jún. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

1. 7 eve ismertuk egymast, amikor elkeztunk probalkozni.

2. 7 honapja elesben gyurunk a babara, de meg nem akar jonni.

2009. jún. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

1. kb ket het. Huvelygyurut hasznaltam es epp ciklus kozepen voltunk, amikor megbeszeltuk, hogy szeretnenk gyereket. Megvartam a ciklus veget a huvelygyuru kiszedesevel, mert nem szerettem volna felboritani a hormonhaztartasomat.

2. ot honap, amibol az elso ket honapban eszetlenul probalkoztunk ossze-vissza, majd egy honapig nem is igazan probalkoztunk, napoltuk a temat, majd ket honapig kicsit okosabban es akkor sikerult.

2009. jún. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

A házasságunk 2. évében kezdünk neki, addigra nagyjából kilábaltunk az adósságból. A ház még mindig félkész, de ennyi erővel 50 éves korunkig várhattunk volna.

1. hónapban összejött a baba. A párom néha morog is, hogy várni kellett volna még, mert most ugye GYED alatt semmire nincs pénzünk, meg kell várni, hogy visszamenjek dolgozni, hogy a házat tudjuk folytatni. Dehát én már 33 éves vagyok, nem akartam többet várni.

2009. jún. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!