Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhes a barátnőm? Nagy...

Lehet terhes a barátnőm? Nagy rá az esély?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok és jún.5-én voltam együtt a barátnőmmel(15)!És a mind a ketten nagy hévbe estünk és gumi nélkül betettem neki de csak félig sőt még addig sem!És nem is mentem bele!Csak egy kis előváladék volt de az sem sok! Ugye nem lesz terhes? Kérlek segítsetek mert nagyon félünk mind a ketten! Nagyon fiatalok vagyunk még és nem szeretnénk ha terhes lenne! Nagy rá az esély? Remélem ezt az egyet megússzuk legközelebb már gumival csakis! Ráaduásul ez volt neki az első! Nem lenne jó ha rögtön teherbe esne egy ilyen hülyeség miatt!
2009. jún. 9. 20:39
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Hívott a barátnőm és mondta hogy megjött neki! Szóval akkor nincs semmi gond! Akkor nem terhes ugye? Ezt az egyet megúsztuk úgyhogy máskor biztos hogy nem fogunk ilyet csinálni, hanem védekezünk rendesen!
2009. jún. 12. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!