Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhes a barátnőm? Nagy...

Lehet terhes a barátnőm? Nagy rá az esély?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok és jún.5-én voltam együtt a barátnőmmel(15)!És a mind a ketten nagy hévbe estünk és gumi nélkül betettem neki de csak félig sőt még addig sem!És nem is mentem bele!Csak egy kis előváladék volt de az sem sok! Ugye nem lesz terhes? Kérlek segítsetek mert nagyon félünk mind a ketten! Nagyon fiatalok vagyunk még és nem szeretnénk ha terhes lenne! Nagy rá az esély? Remélem ezt az egyet megússzuk legközelebb már gumival csakis! Ráaduásul ez volt neki az első! Nem lenne jó ha rögtön teherbe esne egy ilyen hülyeség miatt!
2009. jún. 9. 20:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hát ha nem pont a termékeny idöszakában volt,akkor tényleg minimális az esélye
2009. jún. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mikor volt az utolsó vérzése, és hánynaponta szokott megjönni neki?
2009. jún. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az utolsó az máj.18 körül volt neki azt hiszem és 27-28 napos ha jól tudom! Mondjátok azt hogy nem lesz terhes!:(
2009. jún. 9. 20:56
 4/11 anonim ***** válasza:
adjál hozzá 14 napot és kb.(plusz minusz 2-3 nap),akkor volt a peteérése
2009. jún. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hétfőn tesztelhet ha nem jönne meg neki. De szerintem nem lesz terhes. VISZONT TANULJATOK AZ ESETBŐL! VÉDEKEZZETEK MÁR IDŐBEN!!!
2009. jún. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem terhes.
2009. jún. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzászóló! Mennyire vagy benne biztos? Jah és legközelebb biztos nem lesz ilyen! Tanultunk ebből az esetből!
2009. jún. 9. 21:06
 8/11 anonim ***** válasza:

Lehet hogy mégis az ki tudja, sose lehet tudni. Azért találták fel a kotont hogy ne essenek teherbe a 15 éves kislányok. Imádkozz és bízz benne hogy nem az. De azt majd csak akkor tudod meg ha megjön neki. Egyébként hogy megnyugodjatok lehet tesztelni kb egy hét múlva.

VÉDEKEZÉS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4

2009. jún. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nagy rá az esély hogy terhes lesz? Tom hogy arra találták ki, de mind a ketten nagyon akartuk már és hát a nagy vágy közepette elfelejtettük! Az biztos hogy tanultunk ebből az esetből és soha többé nem csináljuk gumi nélkül!
2009. jún. 10. 17:02
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Nem nem nagy az esélye de van.
2009. jún. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!