Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátnőm menzesz után volt...

Barátnőm menzesz után volt pár nappal és gumi nélkül szeretkeztünk. Nem igazán hatoltam mélyre. Nem mentem el benne,3szor játszottuk ezt el és kb 8 percig. Mennyi lehet az esély a teherbeesésére?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat.
2008. júl. 20. 20:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
KIcsi az esély....de ha nem jön meg neki időben, csináljtok egy tesztet.
2008. júl. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ok,köszi.
2008. júl. 20. 20:16
 3/13 anonim ***** válasza:
62%
Mennyi az a pár nap? Milyen hosszúak a ciklusai? Én nem esküdnék meg rá, hogy nincs miért aggódni. Elég egyetlen virgonc sperma a megtermékenyítéshez. Mint tudjuk az előváladék is tartalmazhat spermiumot. Mindegy meddig hatolsz be és mennyi ideig és nem kell sokszor elég egyszer is. A kisfickók maguktól a peteselythez úsznak. Végül is ez a dolguk.
2008. júl. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Sajnos ezt nem tudom megmondani konkrétan.

Az a pár nap szám szerint 5.

Még annyi,hogy az előváladékot szinte minden 3.percben

"kiprésltem" a húgycsőből és megtöröltem a péniszem.

2008. júl. 20. 20:26
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha ennyi mindenre figyelsz kozben, h preselgess meg torolgess, meg h ki tudj szallni idoben, miert nem huzol inkabb egy ovszert?

Ebbol a megszakitasos modszerbol lett az a remek kisfiu a barati parnal, aki most volt egy eves.

Ti akartok talan gyereket?

Huzz gumit!

2008. júl. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Oké. A ciklust a menstruáció első napjától számoljuk. A legtermékenyebb napok a ciklus közepére esnek. Tehát ha pl. a ciklusa 28 napos, akkor a legtermékenyebb nap a 14. nap, de ez nem halál biztos, hiszen nem vagyunk műszerek és ez a nap eltolodhat lehet pár nappal előbbre, vagy későbbre. Azért kérdeztem, hogy milyen hosszúak a ciklusai,mert nem tudom hány napig menstruál és így nehéz kiszámolni, hogy mennyit adjak az 5 naphoz. Ráadásul a spermiumok 24-72 óráig életképesek. Az még plussz 1-2 nap és lassan elérjük a 14-et. Na ha ez a sok véletlen mind stimmel, akkor éppen lehet terhes, de ennek annyi az esélye, mint lovat kártyázni tanítani. Ettől függetlenül ez a sok véletlen akkor szokott összejönni, amikor a legkevésbé akarjuk és van aki meg készakarva sem tudja összehozni. Nekem az is elég, ha a párom gyerekfilmet néz én attól is terhes leszek, csak mi akartuk. Inkább írassatok gyógyszert, biztonságosabb, nem kell hozzá szülői beleegyezés mint az abortuszhoz és végre nyugodtan szerethetitek egymást, nem kell félni a következményektől. Emlékszem nekem mekkora megkönnyebbülés volt mikor végre szex közben nem attól rettegtem, hogy terhes leszek, vagy sem.
2008. júl. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

A lovas dolog jópofa.

Egyébként akartam gumit húzni és erekció 0 abban a pillanatban.Tudom,h akkor se gumi nélkül kellene csinálni a dolgokat:S

Szeretném még megkérdezni,hogy a hüvelykúpos védekezés mennyire megbízható?

Egyébként nem akarunk gyereket.

Az abortuszhoz a szülői beleegyezés gondolom 18 év alatt kell ugye?! :S

2008. júl. 20. 21:30
 8/13 A kérdező kommentje:

28 naposak a ciklusai.

8-án jött meg neki és 13-án fejeződött be.

Az eset pedig 18-án történt.

:S :S :S

2008. júl. 20. 21:41
 9/13 anonim ***** válasza:

Én vagyok a lovas.


Nekünk a 8.-a és a 18.-a a fontos. Az mindegy hány napig menstruál. De ha sikerült érthetően megfogalmaznom, hogy kell számolni, akkor te is rájöttél, hogy nem áll túl jól a dolog. Az abortuszhoz 18 év alatt kell a szülői beleegyezés. Ne haragudj, nem tudtam mennyi idősek vagytok ezért írtam. A hüvely golyók elég megbízhatóak, különben azt feltételezem nem árulnák, csak figyelni kell a használati utasításra és pontosan be kell tartani. A gyógyszerrel egyébként mi a baj? Az óvszeres sztorit teljesen megértem. Olyan, mint bundában szoláriumozni. Van olyan fogamzásgátlási lehetőség is, amit a hüvelybe kell felhelyezni 21 napig ott van, utána levenni, ekkor van a mensi és utána újat felhelyezni. Ezt nőgyógyász írja fől. Ez egy gyürü, ami hormontartalmú, mint a gyógyszer és a nyálkahártyán át szívódik fel, kevésbé igénybevéve a szervezetet. Kényelmesebb mint a gyógyszer, nem felejti el bevenni, nem marad otthon nyaraláskor stb. Én használtam és jó volt. Nem okozott később sem gondot, hiszen amikor úgydöntöttünk, terhes is lettem. A neve Nuvaring. Egy hátránya van, nagyon drága. A tabletta olcsóbb. Ha még van kérdésed és úgy gondolod tudok segíteni, szivesen teszem, írhatsz privit.

2008. júl. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Figyelj, az esely nagyon nagyon csekely! Vedekezes nelkuli szexnel is csak 30% az esely a terhesseg letrejottere ugy, hogy a srac belul megy el. Ergo jo idoben, jo helyen is csak ennyi az esely. Nem azt mondom, hogy ki van zarva, de tenyleg nagyon minimalis az esely.
2008. júl. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!