Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes ha gyógyit...

Lehetek terhes ha gyógyit szedek már 2 hónapja és mind a két alkalommal megjött?

Figyelt kérdés
2009. jún. 9. 18:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ha rendesen szeded, nem. vannak olyan gyogyszerek amelyek csökkentik a hatasat. ha ezeket elkerülöd, vagy ovszerrel védekezel akkor nem.
2009. jún. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
18%

Ez a jó dolog, hogy csinálják az emberek ész nélkül a dolgot, de azt se tudják, miről van szó...


Tudod, hogy mi az egyik legfontosabb jele a terhességnek? :O

NEM JÖN MEG!


Amúgy a tabletta 3! hónap után nyújt biztos védelmet!

2009. jún. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nem igaz.. vannak olyanok, amelyek mar az első szemtől is védenek. vagy max. a 2. honaptol.
2009. jún. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
9%

3 hónap kell ahhoz, hogy kifejtse a fogamzásgátló tabletta a teljes hatását!

Az hülyeség, hogy az első szem már kifejti! :D

Azt esemény utáni tablettának hívják!

2009. jún. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
en mercilont szedtem, a DOKI MONDTA h az első szemtől véd. az orvostól ne legyetek már okosabbak!! 9 honapig szedtem, az első szem bevétele utan 2 héttel mar nem hasznaltunk ovszert és nem lettem terhes.
2009. jún. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Te úgy állsz hozzá, hogy használó vagy, Én meg személy szerint tudom azt, hogy hogyan működik a hatásmechanizmusa, a munkámból kifolyólag!

Az, hogy nem lettél terhes a véletlenen és a szerencsén múlik... Ha nem hiszed, érvelek azzal, hogy a 28 napból, vegyük az egész ciklust, mindössze 16-18 óra az, mikor a nő nagy valószínűséggel teherbe eshet...

Minden tabletta a hormonháztartásra hat. És hogy a progeszteron illetve az ösztrogén szint olyan mértékben gátolva legyen, ahhoz el kell telnie bizonyosan több időnek!

Nem egy nővel találkoztam, sajnos, akik azért jöttek abortuszra, mert hasonlót tanácsolt nekik az orvosok... :(

2009. jún. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%

Akkor nem tudom ti milyen fogigátlót szedtek, aminek 3 hónap kell, hogy védelmet nyújtson. Nekem a Gracial-nál az első levél után lehetett. A Lindynette-nél ha jól emlékszem 1 hét volt. Nem hiszem el, hogy itt okoskodtok!!! 3 hónapig szedni a semmiért??! Az ilyen válaszok miatt lesznek félretájékoztatva a fiatalok.

A kérdezőnek pedig üzenem, hogy tutira nem vagy terhes, csak még nem bízol meg a gyógyszerben. Szerintem nem parázz, inkább érezd jól magad! Én is sokáig paráztam, de én olyan vagyok, hogy simán merek kérdezni a dokitól. Szerintem te is jobban járnál, mert sokszor nem a megfelelő választ kapod kevésbé tapasztalt emberektől. Ahogy a doki mondta úgy csináld a szedését, ha ez megtörtént, akkor nem lehetsz terhes! Minden jót kívánok neked!:)

2009. jún. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ne haragudj, de én jobban hiszek az orvosnak meg a betegtájékoztatónak..
2009. jún. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Mit nem lehet azon megérteni, hogy attól független, hogy azt mondják, hogy már az első levél után sexelhetsz, még teherbe eshetsz!!!

Ha BIZTOSRA akarsz menni 3 hónap kell(ene)...

De csinálja mindenki úgy, ahogy akarja! :)

2009. jún. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Egyszerűbbet tudok,mint a vita: elmész gyógyszertárba vagy DM-be vagy patikába és kérsz terhességi tesztet...
2009. jún. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!