Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A kilökődni készülő petesejtet...

A kilökődni készülő petesejtet lehet látni a hüvelyi uh-on a mensi előtt 2-3 nappal?

Figyelt kérdés

Múlthét szerdán voltam dokinál azt mondta h.a méhnyálkahártya meg van vastagodva és lát a méhemben valamit de nem 100%-ig kivehető ezért menjek vissza 2 hét múlva.

Azt is mondta lehet egy petezsák de nem látja jól mert elég

pici.

Szombaton viszont megjött.

Most akkor mi lehetett amit látott??

Lehet hogy a kilökődni készülő petesejt volt???

Baba akkor nincs??


2008. ápr. 11. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, a kilökődni készülő petét láthatta! Nekem is volt már ilyen. És mondta is, hogy vastag a méhnyálkahártyám is, és kb 1 hét múlva meg fog jönni. És tényleg, rá 8 napra megjött.

Úgyhogy akkor nincs baba MOST, de mivel megjött, új hónapot kezdtél, új reményekkel!

Használtál ovutesztet? Nagyon nehéz elcsípni a petét, hisz csak egy napig életképes... Én azt mondom, be kell vetni mindent. :)

2008. ápr. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem használok ovu tesztet.

Nekem nem mondta a doki h. meg fog jönni.Lehet nem akarta vagy elfelejtette,vagy akkor miért nem mondta???

2008. ápr. 11. 12:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért nem mondta, mert nem látta tisztán, hogy mi az!

És nálad szóba jöhetett a baba is, nálam meg akkor nem, mert még nem voltunk együtt a párommal akkor, hanem ciklusprobléma miatt mentem oda...

De én is láttam a képet, és tényleg, ha bizonytalan egy doki, akkor nem mondja! Ha + terhességi teszt miatt mész majd oda, akkor is inkább visszarendel egy pár héttel későbbre, mert nem akar félrebeszélni!

NE keseredj! Össze fog jönni!

Szerintem, használj ovutesztet, sokaknak segített már!

A pozitív napo(ko)n és a pozitív utáni első negatív napon kell együtt lenni!

Sok sikert!

2008. ápr. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2008. ápr. 11. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!