Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok ez meg mi? Peteérésem...

Lányok ez meg mi? Peteérésem van? Hogy lehet?

Figyelt kérdés
Mindig a 13-14. napon van pém, régóta várunk babára, rájöttem hogy túl sokat szexelünk (majdnem minden nap), és elterveztem este, hogy a 14. napig nem csináljuk, hogy biztos legyen elegendő "anyag". Erre meg ma van pém? 8-9. napon? Soha nem volt még ilyen, és beleestünk abba a hibába, hogy megint minden nap szexeltünk, volt hogy többször is. De nem mostanra vártam... nem is volt előjele. [link]
2009. jún. 9. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

igen előfordulhat épp ezért mert sokat sexeltek és lehet h spontán tüszörepedésed volt egy intenzívebb orgazmustól amúgy nekem is a 10.nap körül szokott lenni

én azt mondom ha minden másnap vagy harmadnap sexeltek akkor ilyenekre nincs is szükség

2009. jún. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól még hogy mindennap szexeltek, nem lesz a pasid steril.Sztem nyugodtan csináljátok, amikor megkívánjátok, és ha nem görcsöltök rajta, össszejön a baba.Ha meg mégsem sikerül 1 éven belül, akkor érdemes dokihoz menni.Amúgy csak akkor biztos,h volt pé-d, ha a hőd fenn is marad.
2009. jún. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor megint nem jön össze:( Pedig most nagyon számitottam rá. Vissza is fogtuk volna magunkat 5 napig...
2009. jún. 9. 15:52
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja értem. De nekem ha felmegy a hőm, akkor ott is szokott maradni. Vagy ez lehet másképp is?
2009. jún. 9. 15:53
 5/5 anonim ***** válasza:
A sok visszafogás se jó. Legalább négynaponta ajánlazos a párodat "üríteni", hogy a lehető legjobb legyen az ondó minősége. ha kétnaponta szeretkeztek, akkor meg tényleg mindent megtesztek 1) a megtermékenyülésért 2) a legjobb "katonákért"
2009. jún. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!