Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok! Lehetséges, hogy...

Lányok! Lehetséges, hogy ilyen hamar volt peteérésem? Görbe lent.

Figyelt kérdés

[link]

Remélem ebben a hónapban össze jött. :)


2009. szept. 12. 07:37
 1/3 anonim ***** válasza:

12. napon volt a tüszörepedés, igy 26 napos lesz a ciklusod. drukkolok, szép görbe idáig, néha majd mutasd meg.

zsu.

2009. szept. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia köszike a választ! :) A ciklusom igen, 26-28 napos szokott lenni, de én beleszámolom a barnázást is. :) Most kezdtem el használni ezt a tesztet a ciklus.hu-n, így nem tudom, hogy mikor szokott lenni PÉ-em, csak annyit tudok, hogy általában a 14-16. napon kell lennie, ezért furcsálom, hogy nekem előbb volt. De ugye mindenkinél máskor van. Majd még beteszem a görbémet ígérem. :)
2009. szept. 12. 12:52
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem már volt a ciklusom 4. napján is pé-m, igy 15 napossá vált a ciklus. sajnos az nem az én hónapom volt, mensi alatt nem akciózunk:(
2009. szept. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!