Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lily teszt kb. félóra múlva...

Lily teszt kb. félóra múlva halovány +. Mennyire hihető?

Figyelt kérdés
Tudom.Időn túli.A mensimig is még 7 nap van.De vannak tüneteim.Nem bírtam már várni.Volt olyan köztetek akinek esetleg így is baba volt?
2009. jún. 9. 13:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
54%

Ha időn túl jelent meg, akkor azzal nem kell foglalkozni....

Olvasdd el a papírját! Rajta van kerek perec!

2009. jún. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ismételd meg ez így nagyon kétértelmű lehet is meg nem is jobb biztosra menni.
2009. jún. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%
én voltam így és terhes voltam.azért halványabb mert alacsony nagyon a hcg szint ez korai terhességet jelent.ne fuss az orvoshoz várd meg a 10 hetes kort.Dratulálok
2009. jún. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Viszont szerintem a Lily nem valami jó teszt, magas a hibázási aránya. Én már csalódtam benne, szellemcsíkos volt nekem egyszer, megfogadtam, hogy többé olyat nem veszek. Sokan mások is panaszkodtak erre a fajtára.
2009. jún. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az utolsó vagyok megint, aki a szellemcsíkot írta. Próbálj inkább egy másik tesztet!
2009. jún. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!