Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lily teszt kb. félóra múlva...

Lily teszt kb. félóra múlva halovány +. Mennyire hihető?

Figyelt kérdés
Tudom.Időn túli.A mensimig is még 7 nap van.De vannak tüneteim.Nem bírtam már várni.Volt olyan köztetek akinek esetleg így is baba volt?
2009. jún. 9. 13:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Menyire halvany?atlatszo vagy inkabb szines?

Azert 7nappal a nem vart elott nagyon gyanus hogy kimutatja,persze ha elobb volt ped akkor siman megeshet.

2009. jún. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hát elággé halvány,de nem átlátszó,halvány lilás,de vékonyabb mint a teszt csík...:(
2009. jún. 9. 13:46
 3/15 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem,peteérésem 1-én és 2.-án volt,de csak 1.-én tudtunk akciózni...
2009. jún. 9. 13:50
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Hat akkor gyanus hogy terhes vagy de akkor elobb estel teherbe.tesztelj es ha erosodik akkor szupi.
2009. jún. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Háát, szerintem ez még nagyon korai lenne... Általában mensi ideje után tudja biztosra kimutatni a teszt a terhességet. A tüneteid lehetnek "lelki" eredetűek...

Csinálj még egy tesztet 1 hét múlva, akkor már biztosabb lesz az eredmény!


Szorítunk!!!

2009. jún. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Reggel csinaltad a tesztet?

akkor mar 9DPOn vagy akkor mar mutathatja a teszt es a nemvartig nem 7 hanem 5napod van.

en vagyok aki az elobb irt.

6km

2009. jún. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Mit jelent a 9 DPO? Megcsináltam a másik Lilyt is a 2 db.-ból.Az is +??? Azon már vastagabb csík jelent meg de szintén időn túl.
2009. jún. 9. 14:00
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

A 9dpo azt jelenti hogy 9nappal vagy peteeres utan.

Biztos akkor volt peteeresed?

Azert delutani vizeletbol 8-9nappal peteeres utan nem igen szokta kimutatni a teszt.

6km

2009. jún. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Tuti hihetsz a tesztnek!Ál pozitív eredményt ritkán ad de sajna néha előfordúl.Sokaktól hallottam már azt,hogy időn túl jelent meg a második csík és már ott volt mellettük a picikéjük!
2009. jún. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hát a hőmet tekintve akkor volt peteérésem,mert 36,2 volt.1-én és 2.-án is.A melleim is érzékenyebbek voltak és a folyásom is arra utalt.De hát ki tudja?De az előző hónapból nem lehetek babós,mert 1 szer voltunk együtt,mert férjemet műtötték,és meg is jött a mensim rendesen.
2009. jún. 9. 14:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!