Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van köztetek olyan, aki most...

Van köztetek olyan, aki most csütörtökre nem várja? Ki mit érez?

Figyelt kérdés
Nekem szombaton volt egy nagyon kevés barnázásom (ilyen még soha nem volt velem), néha úgy érzem, hogy mindjárt megjön, aztán meg elmúlik ez az érzés. A melleim a párom szerint nagyobbak, de igazából nem feszülnek. Nagyon örülnék, ha baba lenne a dologban és alig várom, hogy tesztelhessek :)
2012. márc. 5. 17:24
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Én is pozitívat teszteltem :)))) Áááá el sem merem hinni, szerintem veszek ma még egy tesztet :)

Gratulálok a halvány pozihoz, hiszen a lényeg, hogy pozitív :))))

2012. márc. 7. 07:04
 12/19 anonim válasza:

Sziasztok!

Az 5-os vagyok. Nem bírtam tovább, és én is teszteltem, igaz halvány 2 csíkos, de ott van! :)

Hasonlókat kívánok mindenkinek! SZorítok!!

2012. márc. 7. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
2.vagyok, nekem is van egy nagyon halvány 2 csíkosom:-))
2012. márc. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
ez nem semmi csajok!!!remélem mindenkinek összejön:-))))első voltam!
2012. márc. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Ó de jóóóóóó! Mondtam én, hogy a barnázás baba lett, ugyanúgy kezdődött a terhességem, ahogyan írtad/írtátok! :)))) Soksok boldogságot mindenkinek! :))


30 hetes kismami

2012. márc. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Nagyon gratulálok mindenkinek!!! Annyira örülök! Kértem időpontot dokihoz jövő hét utáni hétfőre, várom már, hogy ő is megerősítse, meg remélem minden renden lesz.
2012. márc. 7. 18:29
 17/19 anonim ***** válasza:
Voltatok már dokinál, mikor mentek? Mit szólt a párotok?
2012. márc. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Hétfőn megyek dokihoz. Neked már hallották a szívhangot?

Párom nagyon nagyon örült, napi 2-3 mondata úgy kezdődik, hogy "ha apa leszek, akkor.... " :) Nagyon aranyos.

2012. márc. 16. 08:41
 19/19 anonim ***** válasza:
Szia, én még nem voltam dokinál , jövő péntekre terveze, akkor leszek 8 hetes. Te voltál? Minden ok volt?
2012. márc. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!