Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan köztetek aki már a...

Van olyan köztetek aki már a fogantatástól érezte, hogy babás?

Figyelt kérdés
Ha igen milyen tünetei voltak.Például has szurka stb.Tudom a beágyzódás után lehet ilyeneket érezni,de van aki rögtön érzi, hogy valami más...
2012. márc. 4. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem érezheti rögtön.

Mármint fizikai tüneteket nem.

Max. esetleg jöhet egy megérzés,hogy sikerült, de ez lelki megérzés!

2012. márc. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom pontosan, hogy csak lelki megérzés, beképzelés vagy tényleg fizikai érzés volt-e, de leírom.

Épp külföldön voltunk a párom szülinapját ünnepelni, este együtt voltunk, másnap kirándultunk. Nekem általában sok a folyásom (bocsi), de másnap ahogy kirándultunk nem volt, szóval szinte száraz voltam, és akkor mondtam a férjemnek, hogy se folyás, se kiskatonáim nincsenek, nem érzem, hogy kijött volna bármi is. Este sem volt. Én akkor azt mondtam neki, hogy szerintem ebből baba lesz. Az is lett.

2012. márc. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az kisfiammal amikor terhes lettem, ovu után pár nappal iszonyúan fájt a hasam, szúrt amikor sétáltam, erre tisztán emlékszem mert előtte soha nem éreztem ilyen fájdalmat. Most a másodikat várom, és ugyan ez történt. Mondtam is a páromnak hogy tuti terhes leszek mert ugyan azt érzem mint az elsővel. És így is lett, már 13 hetes a pocaklakó :)
2012. márc. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!