Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van köztetek olyan, aki most...

Van köztetek olyan, aki most csütörtökre nem várja? Ki mit érez?

Figyelt kérdés
Nekem szombaton volt egy nagyon kevés barnázásom (ilyen még soha nem volt velem), néha úgy érzem, hogy mindjárt megjön, aztán meg elmúlik ez az érzés. A melleim a párom szerint nagyobbak, de igazából nem feszülnek. Nagyon örülnék, ha baba lenne a dologban és alig várom, hogy tesztelhessek :)
2012. márc. 5. 17:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Szia,


én péntekre nem várom, és nem érzek még semmit.ilyenkor már barnázni szoktam, de most csak a hétvégén volt egy pici 1 napig, azóta nem, de folyton lesem hátha megint. Kicsit el vagyok keseredve emiatt, félek, hogy a menzi előtti 3-4 napos barnázás miatt nem sikerült eddig. 5 hónapja próbálkozunk.

Te mit érzel? mikor tesztelsz? én szerdára gondoltam.

2012. márc. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Drukkolok, hogy sikerüljön Nektek! Csütörtök reggel tesztelek! Remélem nem fog megjönni, mert tényleg eléggé olyan érzésem van néha :S
2012. márc. 5. 18:20
 3/19 anonim ***** válasza:
Én csüt. vagy péntekre nem várom, fáj a mellem, émelygek, görcsölget a hasam.Holnap akarok tesztelni.Majd írjátok meg, hogy mi lett!
2012. márc. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Szia, neked is nagyon szorítók!! Majd írd meg Te is az eredményt!!
2012. márc. 5. 20:07
 5/19 anonim válasza:

Én is csütörtökre nem várom. Tegnap és ma barnáztam, ilyen még velem sem volt. Pénteken fogok tesztelni, ha csütörtökön nem jön meg.

Írjatok, hogy mi lett az eredmény.

Szorítok!!!!!!!!!!!

2012. márc. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

én clearblueval tesztelnék a helyedben az tuti

az már 4 nappal előtte is kimutatja ha babát vársz

holnap meg már kedd :)


tapasztalat :)

2012. márc. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Drukkolok mindegyikőtöknek, biztatásként: életemben egy ciklusban barnáztam picit, az a barnázás azóta a gyomromat rugdossa a pocimban. :) Drukkolok nektek, mindenkinek gyors pozitív tesztet kívánok!

30 hetes kismami

2012. márc. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok hozzászólást! Mindenkinek szorítok, aki a napokban fog tesztelni! Ma megyek megvenni a tesztet, én is a clearblue-ra gondoltam, aztán lehet, hogy már holnap reggel tesztelek is. Remélem a barnázás nekem is a baba előjele volt :)
2012. márc. 6. 07:05
 9/19 anonim ***** válasza:
Én is csak egyszer barnáztam félidőben, most fürdik épp az eredménye:-))
2012. márc. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

tegnapi első vagyok, és ma este nagyon halvány pozit teszteltem:-))))) tudom, hogy még nem tuti, de nagyon reménykedem...Ti hogy álltok?

2012. márc. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!