Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma megint megjott a nemvart!...

Ma megint megjott a nemvart! En ezt mar nem birom idegekkel.7 honapja probalkozunk es meg semmi! Tudom, hogy az nem olyan nagy ido, de en mar ugy erzem, hogy soha az eletbe nem fog osszejonni. Nagyon ki vagyok, egesz nap csak a siras kerulget!?

Figyelt kérdés
Hogy lehet nem idegeskedni ezen. szerintetek ideje lenne egy alapos kivizsgalasnak? A cilklusom rendszeres, 29-31 nap kzotti, pe-m is van, ovutesztet hasznalok + minden jele megvan! Mi lehet a baj?
2009. jún. 8. 22:13
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
94%

Mi fél évet vártunk mivel 20 éves vagyok elvileg elég lenne ha ránéz a szerelmem és jönnie kell de nem jött a pici úgyhogy elmentem orvoshoz és de jól tettem kiderült, hogy pajzsmirigy alul működésem van ami miatt nem tud beágyazódni, annak ellenére,hogy megvan a megtermékenyülés, jövőhéten megyek a gyógyszeremért és onnantól zöld utat kapunk, ne fodrászhoz menj hanem orvoshoz mert az idő nagyon gyorsan szalad nem akarlak megijeszteni meg semmi ilyen de hidd el csak időt vesztesz ha hónapokat vársz, egyre idegesebb leszel.

B

2009. jún. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
nem kell hazudni a dokinak mi is meg mondtuk fél éve probálkozunk és amikor el mentünk a ki vizsgálásokra én hormon párom sperma viszgálatokra tehrbe is estem ebben az idöszakban. sajnos 7 hetesen felszivodott a baba márciusban de most megint kismama vagyok rá 2 honapra össze jött 6 hetes vagyok.én is 32 éves vagyok nincs gyerekem még és görcsöltem nagyon a baba dolgon.de amikor márciusban teherbe estem és vizsgálatokat csináltattuk nem görcsöltem mert a dokim javasolta.egyböl meg is fogant a baba.sajnos nekem akkor 5 hetesen volt 2 szer barnázásom irt fel a doki utrogestont ami a progreszteronban segit de nem segitett. most nincs semmi baj utrogestont 12 hétig kell napi 3*1 használnom mivel volt már 1 vetélésem.ne keseredj menjetek el dokihoz és ne görcsölj ez fontos nagyon.
2009. jún. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm 32 éves, még csak pár hónapja próbálkoztak a babával, de nem jött össze. Elmentek orvoshoz, ami kiderítette, hogy magas a prolaktinszintje, ami kizárja, hogy teherbe essen, de nagyon könnyen kezelhető. Ha vártak volna az orvossal, egy csomó időt elvesztegettek volna.


A másik viszont, amit nagyon sokan mondanak, az az, hogy tényleg ne görcsölj. Hogy miért?


Az emberi szervezet stresszes körülmények között a szaporodási képességet gátolja. Háború és természeti katasztrófa idején sok nő havi ciklusa megszűnik. Ilyenkor az emberi agy érzékeli a veszélyhelyzetet, s ezért blokkolja a reprodukciót. Hasonlóan a fokozott edzés, azt jelenti az agy számára, hogy most vészhelyzet van, menekülni kell, tehát nem szabad szülni. Nem csak a fizikai megerőltetés, de a lelki megerőltetés, a stressz is ugyanezzel a jelentéssel bír, hiszen az agy nem ismeri a különbséget a biológiai és a lelki stressz között. Ez többek között magas prolaktinszinttel járhat együtt. A prolaktin a nők esetében stresszhormon is - valamint gátolja az ovulációt, megnehezíti a teherbeesést.

[link] 38. hozzászólás


Nem véletlenül történik meg újra és újra, hogy amikor a pár már lemond a saját gyerelkről és örökbefogad, akkor fogannak meg.

2009. jún. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a tanacsat! Orulok, hogy megvigasztaltatok, minden jot kivanok Nektek!
2009. jún. 9. 18:54
 15/24 A kérdező kommentje:
KOSZONOM A BIZTATAST! VAN REMENY! MAR 4 NAPJA POZITIVAT TESZTELEK ES EGYRE EROSODIK!!!!!! NAGYON BOLDOGOK VAGYUNK :-))))))
2009. júl. 10. 19:31
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. júl. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok, és mi jött be végül?
2009. júl. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

nagyon aranyosak vagytok! koszonom! nem tudom, hogy mi jott be, talan az, hogy ebben a honapban elhataroztuk, hogy mindkettonket alaposan kivizsgaltatjuk!

23.- an megyunk a dokihoz, mert azt mondta, hogy elobb nem erdemes, hatha mar lesz szivhang! nagyon izgulok es minden pillanatban ramjon az oromsiras :-)

2009. júl. 12. 11:57
 19/24 anonim ***** válasza:
Nagyon gratulálok mondtam én, hogy semmi baj, egészségesek vagytok :):) Teljesen felesleges lett volna hazudni az orvosnak arról mióta próbálkoztok :):) Nagyon örülök, hogy sikerült :):)
2009. júl. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Jaj nagyon örülök Nektek!! Ez nagyon jó hir!! Minden jót Nektek!! :)

Második voltam.

2009. júl. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!