Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma megint megjott a nemvart!...

Ma megint megjott a nemvart! En ezt mar nem birom idegekkel.7 honapja probalkozunk es meg semmi! Tudom, hogy az nem olyan nagy ido, de en mar ugy erzem, hogy soha az eletbe nem fog osszejonni. Nagyon ki vagyok, egesz nap csak a siras kerulget!?

Figyelt kérdés
Hogy lehet nem idegeskedni ezen. szerintetek ideje lenne egy alapos kivizsgalasnak? A cilklusom rendszeres, 29-31 nap kzotti, pe-m is van, ovutesztet hasznalok + minden jele megvan! Mi lehet a baj?
2009. jún. 8. 22:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%

Én a helyedben elmennék dokihoz, ott azt mondanám, hogy 1 éve próbálkozunk. Akkor kivizsgálnak titeket és biztosra mehetsz.

Egészen pontosan fél év után ezt tettem és kiderült, hogy jól tettem, mert a páromnál volt a gond. Azóta 3 baba van már.

2009. jún. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Jajj szegény, nyugodj meg!! Lehet, hogy semmi gond, egyszerűen csak rohan a világ, ezen idegeskedsz, esetleg máson is, és a bébi nem szeretne ilyen körülmények közé lepottyanni. Sokszor tényleg az segit, ha megtanulod valahogy elfogadni, hogy a baba vagy jön vagy nem, ez van, ez az élet, úgy lesz, ahogy neki jó :) Persze azt nem irod, hogy a pároddal mi a helyzet, sokszor a férfiben is lehet gond, nem elég a sperma, vagy kis szűkület a vezetékén stb. Szóval egy orvosi vizsgálat szerintem nem árthat egyikőtöknek sem, csak hogy tisztába legyetek a helyzettel, van-e akadály vagy nincs.

Sok sikert és kitartást!!

2009. jún. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
87%
Szia! Nem még nincs itt az ideje a kivizsgálásnak. Ahhoz, hogy egy nő teherbe essen iszonyú szerencse kell. Minden jókor jó helyen. Egyszerűen csak még nem jutott el az a spermium, ami majd a te kisbabád lesz :) Nem véletlenül kell csak 1 év után orvoshoz fordulni, ne félj lesz neked babád :) A tanácsom, ami segített sokaknak: Menj el egy fodrászhoz, kozmetikushoz, vegyél egy szép új ruhát, dobd ki az ovutesztet és a hőgörbét és legyetek együtt két naponta, de nagyon nagyon fontos, hogy csakis és kizárólag az élvezet kedvéért! Ha esetleg ebben nem hiszel, vagy túl vagy rajta, akkor javaslom a teákat hozzá kiegészítőnek, így biztosan sikerül a baba. A teák adagolását itt sok kérdésben megtalálod (cickafark, palástfű). Ellenvéleménnyel pedig ne foglalkozz, mind hazudik, így fogd fel. Nincsen semmi baj, hidd el nekem anyuka leszel, biztos vagyok benne :)
2009. jún. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Az ovu tesztekbe ne bízzál meg 100%-osan.Figyeld magad,hogy mikor van pé-d.Én mindig tudom,hogy nekem mikor van.Figyeld a tested jelzéseit.Lehet,hogy rosszkor próbálkoztok a teszt miatt ezért nem esel teherbe.Elmehetsz dokihoz is,Ő uh-n figyelemmel tudja kísérni ahogy érik a petesejt.

És nem idegeskedj!!!Ha rágörcsölsz előfordulhat,hogy magad leszel az oka a sikertelenségnek.Nyugi,tényleg rövid ideje próbálkoztok még.Figyeld magad ez a legfontosabb,tudd mindig magadról mikor van pé-d.

2009. jún. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom a biztatast, hogy igy ismeretlenul is nagyon sokat segitetek! Meg egy honapot varunk es utana irany a doki, legalabb is igy beszeltuk meg. De a parom sajnos elegge el van zarkozva attol, hogy ot vizslassak.

Koszonom a valaszokat, most patakokban folynak a konnyeim, de tudom, hogy igazatok van es egy kicsit meg is nyugtattatok!

Sok sok boldogsagot kivanok nektek es azt, hogy valora valjon, amit szeretnetek! :-)

2009. jún. 8. 22:26
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Töröld meg azokat a szemeket és hallgass rám, irány a fodrász, kozmetikus és a ruhabutik :):) Nincsen semmi baj, anyuka leszel, hidd el nekem :):) Ha bármiben tudok neked segíteni nyugodtan írhatsz a privimre, egészségügyis vagyok :):)
2009. jún. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Draga vagy kedves utolso! Azt hiszem meg fogadom a tanacsodat es elore nezek a keserges helyett!

Koszi csajok, rengeteget segitettetek!

Nem ertem miert lett lepontozva az 1. valaszolo. Nekem o is nagyon hasznos volt!

Szep almokat! Egy 31 eves almodozo :-)))

2009. jún. 8. 22:58
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
És mi van, ha csak olyan pici baja van, amit egy kevés gyógyszerrel orvosolni lehet? Mi van, ha magas a prolaktin szintje, vagy alacsony a progeszteronja, és néhány bogyótól teherbe esne? Közben meg telik az idő, ő se lesz fiatalabb, csak idegesebb. Egy rutin nőgyógyászati hormonvizsgálat nem árt.
2009. jún. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Ha a 8. honap sem hozza meg a csodat, tenyleg kivizsgaltatom magunkat, attol bajunk nem lehet! Hatha tenyleg van valami, az ido pedig sajnos nem all meg nekem sem :-( addig is igyekszem nem ragorcsolni a temara, de nehez lesz...

Neked is koszi, hogy irtal!

2009. jún. 8. 23:11
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Azért lettem lepontozva, mert azt írtam, hogy nézesd meg magatokat dokival, pedig még nem járt le az 1 éved.

És nem azt írtam, hogy menj el fodrászhoz :-)

Semmi baj, a lepontozónak nem kívánom, hogy várjon, aztán kiderüljön, hogy tök hiába várt. Én már átéltem ezt, és manapság ez egyre gyakoribb, ezért is javasoltam, amit javasoltam.

Majd pont a lepontozástól megyek falnak :-)

2009. jún. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!