Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap (nem) kéne megjönnie,...

Holnap (nem) kéne megjönnie, ma teszteltem egy nagyon halvány pozitívat. Annyira halvány, hogy még fényképezni sem lehet, de nem kell forgatni, meg fényre vinni, hogy lássam. Ez akkor pozitív?

Figyelt kérdés

Bárhol látom azt a nagyon halvány csíkot, de ha fotózom akkor nem látszik még. Rózsaszín csík és 3 perc alatt láthatóvá vált.

25-ös teszt volt, gabriel.


2012. márc. 4. 08:51
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Sajna nekem is volt pozitív tesztem ami nem erősödött és a végén megjött, de akkor tudtam, hogy baj van, mikor a 3. teszt is csak halvány volt. Most azért reménykedem, mert akkor a halvány halványabb volt, mint a mostani tesztem.

Remélem, hogy lesz ez még erősebb is, hiszen azért csak 25-ös teszt és a 12. napon. Holnap után okosabb leszek, vagy így vagy úgy....

2012. márc. 4. 21:12
 12/13 nini24 ***** válasza:

Szia!


Mik a fejlemények? Remélem erősödött a csíkod! :)

2012. márc. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi a kérdést, igen, gyönyörű kétcsíkos. :)

Mondjuk érdekes, mert pl. tegnap előtt este nagyon erős 2 csíkos tesztem lett, míg a gabriel másnap reggel is halványabb volt. Csináltam jó pár tesztet - még a digi clearblue-t is - és azt írta 2-3 hetes, mikor ez a gabriel még mindig halvány volt.

2012. márc. 9. 18:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!