Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap (nem) kéne megjönnie,...

Holnap (nem) kéne megjönnie, ma teszteltem egy nagyon halvány pozitívat. Annyira halvány, hogy még fényképezni sem lehet, de nem kell forgatni, meg fényre vinni, hogy lássam. Ez akkor pozitív?

Figyelt kérdés

Bárhol látom azt a nagyon halvány csíkot, de ha fotózom akkor nem látszik még. Rózsaszín csík és 3 perc alatt láthatóvá vált.

25-ös teszt volt, gabriel.


2012. márc. 4. 08:51
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja még annyit, hogy sűrű krémes folyásom van, leszakad a derekam és picit nehezebbnek érzem a cicim, bár ez van mensi előtt is. Holnap után megint tesztelek, addig meg reménykedek. :)
2012. márc. 4. 08:53
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Van rá esély, hogy terhes vagy. Viszont tesztelni, ha babát szeretnél, csak a kimaradt menstruáció után volna szabad. Sajnos gyakran előfordul,hogy van megtermékenyített petesejt ami elkezd beágyazódni. A mensi előtt mutatja is a teszt,de aztán mégiscsak megjön, kiürül a menstruációval. Ezek a kezdődő dolgok normális esetben észrevétlenek maradnak. Ám hogyha valaki mensi előtt tesztel, kaphat pozitív eredményt ami aztán mégsem valós. Szorítok,hogy nálad maradó baba legyen a pociban. A teszt pozitív, ez tény. A halvány csík is csík. Nagyon halk gratula.
2012. márc. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nagy az esély hogy terhes vagy a halvány pozi is pozi.Nekem volt már így de sajnos késobb elment:(

Nagyon szorítok hogy minden okés legyen:)

2012. márc. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ha rózsaszín tényleg akkor az valószínűleg pozi, viszont ezzel a teszttel én nagyon megjártam mert szürke csík előjött rajta egy 5 percen belül mind a kétszer amikor ezt használtam... azt hittem hogy baba emiatt de sajnos nagyot csalódtam.
2012. márc. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

ja és azt a csíkot én le is tudtam fényképezni, itt sokan azt írták rá hogy pozitív....


utolsó voltam

2012. márc. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

A nagyobbik fiammal ugyanez a teszt ugyanilyen volt anno, most néztem meg. Pontosan ugyanilyen.

Ez rózsaszín, nem szürke és nem fehér, olyanom nekem is volt már egy csomó. :( Meg olyanom is, ahol egy hajszál vékony csík volt csak, és nem olyan széles, mint a kontroll, de ez ugyanolyan, csak iszonyú halovány még.


Ja még annyit, hogy a nagyobbik fiammal ez a 16. dpo-n lett ugyanilyen. Most a 13. dpo-n lett ilyen.

2012. márc. 4. 10:55
 7/13 anonim ***** válasza:
Pár nap múlva tesztelj megint. Remélem sikerül!
2012. márc. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Van rá esély, de még nem biztos. Szerintem az nem igaz, hogy a halvány pozi is pozi...itt vagyok rá én élő példa. Volt már több halvány pozi tesztem és nem voltam terhes.

Remélem, neked sikerült és nem úgy jártál, mint én!

2012. márc. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, az igaz, hogy a halvány is pozitív, mert azt a hormont, amit kimutat a teszt, főleg egy 25-ös, azt csak a magzat idézi elő a szervezetben, esetleg ritka(!) esetekben ciszta! Ha a halvány csíkot mégis piri követi, akkor lett volna baba, csak nem jól történtek a dolgok(nem tudott megtapadni, vagy nem úgy fejlődött volna). Én jártam úgy, hogy volt halvány csíkom, mégis megjött, és jártam úgy is, hogy halvány csíkom volt és úgy gondoltam most sem sikerült és lám, most 15hetes vagyok! :) Szóval kedves kérdező én várnék vele a 16.dpo-ig legalább, ha addig megjönne, akkor ez most nem a ti hónapotok volt. :( De még semmi sincs veszve!!! Remélem erősödik a csíkod!!!! :)
2012. márc. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

9/9 vagyok. Nekem ilyenek voltak a tesztjeim, a legfölső 10-es teszt készült 16.dpo-n, és sorban lefelé jönnek! [link]

Még a vicces, hogy a két középső egy napon készült, a kazettás teszt 10-es, az alatta lévő 25-ös érzékenységű, mégis a 25-ös az erősebb! :)

2012. márc. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!