Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » KI nem várja 15. ére? Tünetek?...

KI nem várja 15. ére? Tünetek? Tesztek?

Figyelt kérdés
15.-ére nem várom Tüneteim: érzékeny a mellbimbóm, mindjárt megjön érzés, néha szédelgés és hányinger, meg szokott a hasam szurkálni? Ti mit éreztek? Szerintetek baba van a dologban? Még korai a teszt nem???
2009. jún. 8. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:

szia ezt a kérdést már én is feltettem de nem válaszolt rá senki én is 15re várom vagyis azért várom mert tuti megfog jönni

csatolom a görbém

[link]

2009. jún. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én 16-ra nem várom, de nincs babás érzésem, se tüneteim, illetve átlátszó tojásfehérjés folyás eddig, ma krémes. Úgyhogy szerintem nincs babó.
2009. jún. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]

Szia én 15 re nem várom ime a görbém csajok azt mondták szép:-)Az előbb raktam fel ott fel vannak sorolva a tüneteim is.:-)

2009. jún. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Előzö vagyok nállad mi a nagy helyzet?Görbe tünet?Gondolom Ti is a gólyát várjátok.?:-))
2009. jún. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 12 re nem várom de szokott késni pér napot ugyhogy lehet 15 is nagyon nem várjuk a babát fél éve próbálkozunk pmirigy alulműködésem van jövöhéten kapok ré gyógyszert, semmi tünet:8 ugyh meg fog jönni szerintem sajnos de...drukkolok mindnekinek
2009. jún. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
előző vagyok kicsit értjhetetlen lett nagyon nem várom a mnesit de a babát annál inkább sőt:)
2009. jún. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!