Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mizu azokkal akik holnapra...

Mizu azokkal akik holnapra nem várják? Vannak már pozi tesztek? Tünetek?

Figyelt kérdés
2009. máj. 17. 09:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

szia!


Én keddre nem várom, a múlt héten még - volt, a jövő héten újra próbálkozom.

Hányinger, émelygés, most már tartós cicifájdalom van, de félek, hogy ezek csak az idegességtől vannak. Nagyon reménykedem. :)

És nálad mi a helyzet?

2009. máj. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szia!Nekem sajna ma 0,1-del lejebb ment a hőm!Remélem nem leszek beteg!:S Hasszurka, méhfeszülés, és néha cicifájdalom, derékfájdalom!Az a baj ez lehet mind a mensi jele is!Igaz a derekam és a görcsöket, már közel egy hete érzem!Reménykedek nagyon!
2009. máj. 17. 09:29
 3/13 A kérdező kommentje:
Többiek?
2009. máj. 17. 09:34
 4/13 A kérdező kommentje:
Mi már nagyon szeretnénk babát!Én mindig azt hittem nekünk elsőre sikerülni fog....tévedtem!
2009. máj. 17. 09:34
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is a napokban, jövő héten nem várom. Nekem már a középidőtől fájt a hasam, derekam, mellem. Most viszont olyan, mintha elmúlt volna. Aki azt írta, hogy hányingere van, szerintem az még nem lehet ilyenkor, legalábbis egyáltalán nem jellemző. Egyébként amikor terhes voltam (többször is :( ) nem voltak elötte tüneteim, sőt éppen semmi tünetem nem volt. Csak a nem várt után kb 1 héttel éreztem a mellem is. De persze ez mindenkinél máshogy van, ahogy itt olvasgatok. Szorítok mindenkinek!!! :)
2009. máj. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én azt vettem észre, hogy est
2009. máj. 17. 09:47
 7/13 A kérdező kommentje:

Bocsi ráfeküdtem egy gombra és elküldte:):)

Szal én azt vettem észre, hogy este jobban fáj a hasam, és jobban görcsölök!Napközben annyira nem!Ezt a párórát már csak kibírom vhogy!:)Ti méritek a hőtök?

2009. máj. 17. 09:48
 8/13 anonim ***** válasza:

9:27-es vagyok.

Sajnos, szerintem is, csak az idegesség, az izgalom teszi ezt..

Már másfél éve próbálkozunk, és ezalatt talán kétszer volt peteérésem, és most magától volt (mindenféle gyógyszeres rásegítés nélkül), mindent beleadtunk, nagyon reménykedem, hogy ott van a babónk. :)

2009. máj. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
sziasztok! én görbézek, május 4-én volt peteérésem, keddre nem várom. Még nem teszteltem, sőt, nem is fogok a nemvárt napjáig biztos. Tüneteim nincsenek, csak gyakrabban járok pisilni és mintha fel lenne fúvódva a hasam. Előző terhességemnél sem volt reggeli rosszullét meg ilyenek. sajnos elvetéltem. első próbálkozós hónapom, második görbézős.
2009. máj. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. és a hőm még mindig felfelé megy
2009. máj. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!