Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mizu azokkal akik holnapra...

Mizu azokkal akik holnapra nem várják? Vannak már pozi tesztek? Tünetek?

Figyelt kérdés
2009. máj. 17. 09:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem a ciklus 24. napjától, csütörtök óta (4. napja) vannak gyenge méhgörcseim, olyan, mintha gyenge menstruációs fájdalom lenne. Aznap volt egy picike vérfolt is. Most nem vagyok tele pattanással és nem vagyok hisztis, mint egyébként vérzés előtt. Lényegesen tübbször kell pisilni menni, mint egyébként, éjszaka is ki kell mennem vagy háromszor. A hőm kb 0,2 fokkal magasabbra kúszott, mint a peteérés utáni napokban volt, és egyelőre tartja. Ma reggel negatívat teszteltem, de még bízom a babában. :-) Végülis még csak szerdán kellene megjönnie, három nap múlva.
2009. máj. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Mindenkinek babásodást kívánok!:)Nekem holnap kiderül mi van!:):)
2009. máj. 17. 17:44
 13/13 A kérdező kommentje:
Tévedtem!Nekem már ma kiderült mi van!:(Már barnázgatok!:(:(
2009. máj. 17. 17:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!