Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor csináljak terhességi...

Mikor csináljak terhességi tesztet?

Figyelt kérdés
Júni 1. -re vártam a nem vártat, ez ideáig semmi, kivéve enyhe fehér folyást. Az elmaradt menstruáció idején viszont erős alhasi görcseim voltak, szerda éjjel késszúrás szerű fájdalomra ébredtem. Azt olvastam az oldalon, hogy ez beágyazódás is lehet. Ezek a tünetek szombat óta megszűntek. Sajnos nem tudom mikor volt pé-m.
2009. jún. 8. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia! Már bőven csinálhatsz, csodállak, hogy eddig megtudtad állni. Én most vasárnapra nem vártam, reggel csináltam is tesztet és + lett:-)))))


Csinálj tesztet!

Írd majd meg mi volt!

2009. jún. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
86%
Az aktus utáni 14. naptól.
2009. jún. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha jun.1-én kellett volna megjönnie akkor csinálj tesztet már tutira ki kell mutatni és a jelekből ítélve babó!Remélem igazam van:)Írd meg az eredményt!
2009. jún. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

elsönek gratulálok:)

kérdezönek meg üzenem hogy már 1-n csinálhattál volna tesztet. irj majd mi lett drukkolok.

32

2009. jún. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kérdező: Köszönöm a biztatást. Még mindig félek, hogy negatív lesz. A férjem csütörtök este jön meg külföldről, nem tudom kibírom -e addig, hogy együtt teszteljünk....
2009. jún. 8. 16:39
 6/8 anonim ***** válasza:

sztem tesztelj holnap és ha pozi lesz, ne mond meg csak azt hogy teszteljetek együtt, igy tuti hogy lesz meglepi neki is. mert ha mégis neg lesz akkor szomoruak lesztek, nem kell a férfiaknak a szomoruság.. csináld meg a tesztet reggel és sztem tuti baba. ird meg mi lett

drukkolok.

2009. jún. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Már csinálhatsz
2009. jún. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ma reggel csináltam és pozitív lett! Péntek reggel csinálok még egyet a férjemmel közösen. Köszi a véleményeket!
2009. jún. 9. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!