Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a 48. napom! nagyon elvagok...

Ez a 48. napom! nagyon elvagok keseredve. Mi lesz ha nem baba?

Figyelt kérdés
a menzim nem pontos.A multhonapban 53. napra jött meg.De ez volt a 2. eset hogy ennyire hosszu időre jött meg.Máskor mindig 40.napon.Szerintetek van esélyem? Ha most nincs baba tuti elmegyek dokihoz.Meg aztán most volt az első honap hogy nemgondoltam a babára ugyvettem hogy namérdekel már engem ugysem lessz eben a honapba sem baba. Meg mikor tavaly az 6.napra jött meg utánna valo honapban rendesen megjööt nemkésett. ezért gondoltam hoga talán baba. a hőm 37.2 de ezt neppel mértem. reggel még nem probáltam.
2008. ápr. 10. 00:22
 1/7 A kérdező kommentje:
bocsi nem 6 napra hanem 56 napra jött meg tavaly.
2008. ápr. 10. 00:23
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha nincs baba, mindenkeppen menj el orvsohoz, ez a hosszu ciklus nem normalis, valami nem mukodik megfeleloen, es ezt ki kell vizsgalni.

Tobbek kozott okozhatja ez is azt, hogy nem jon ossze a baba.

2008. ápr. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben felkeresném a dokimat, mert szerintem sem normális, hogy neked ilyen hosszúak a ciklusaid! Én valahol azt olvastam - bár lehet, hogy butaság - hogy akinek 40 napnál hosszabbak a ciklusai annak nincs is peteérése! Mindenesetre beszéld ezt meg egy szakenberrel! Ő segíteni fog neked! Én azért nagyon szorítok Neked! :)
2008. ápr. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem akarnál babát, akkor is el kellene menni dokihoz ilyen hosszú ciklussal, még a 40 nap is hosszú. Rendbehozzák a ciklusod, és jönni fog az a baba is nyugi! Szerintem ne halogasd!
2008. ápr. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ilyen hosszú ciklusnál az is lehet,h peteérésed sem volt,szóval minél hamarabb irány a doki!
2008. ápr. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
En szemely szerint nem idegeskednek annyira nekem majdnem mindig egy honapot kesett a mensim, mindig azt hittem hogy terhes vagyok, merthogy nem vedekezunk, most is egy honapot kesett ugy vettem tesztet es pozitiv lett!most vagyok a 9 dik hetben.neked is barmikor bejohet.Amugy azelott a doktor nekem e vitamint irt fel ha beszeded es nem vagy terhes megjon a mensid 2-3 napra ha terhes vagy akkor sem art..szoval sok siket!drukkolok!
2008. ápr. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
az utolso válaszolotol kérdem hogy neked fent volt a hőd mikor babás voltál?
2008. ápr. 10. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!