Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért tanácsolja a nődoki,...

Miért tanácsolja a nődoki, hogy 2-3 naponta legyünk együtt? Miért nem naponta?

Figyelt kérdés
2012. febr. 27. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kissé vicces amit írok, de úgymond "elgyengülnek" a srácok.A 2-3 naponta történő együttlét sokkal hatékonyabb teherbeesés szempontjából.Nekünk pl nem is sikerült, mikor naponta voltunk együtt, mert indirektbe, de rágörcsöltünk a témára.

Aztán lazábbra eresztettük a gyeplőt, semmi sem kötelező alapon és 2-3 naponta voltunk együtt.Meg is fogant a lányunk, már 14 hónapos :)

2012. febr. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Mert nincs idejük rendesen megérni,és azok nem termékenyítenek.
2012. febr. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én most olvastam az egyik meddőségi oldalon, hogy ha minden nap szeretkezünk, akkor a nőknek nem érik igazán petéje, vagy éretlenebbek, mint ha 2-3 naponta szeretkezünk. Igen a férfiaké is gyengébbek lesznek.

Igaz lehet ez???

2012. febr. 27. 21:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez elég nagy h-ségnek tűnik, már amit a kommentben írtál. Egy beállt párkapcsolatban nem történik olyan megrázó esemény hogy hatással legyen a peteérésre.

A 2-3 nap szerintem a mennyiség miatt lehet csak fontos, minél többen indulnak útnak, annál nagyobb az esélyük,a tömegben az erejük, nagyon sokan elakadnak :)

Ha pedig nem lennének megérve, nem ürülnének ki..... Na és a ráadás hogy 2-3 napig életben is maradnak odabent.

2012. febr. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!