Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet? Régóta nem...

Mitől lehet? Régóta nem sikerül teherbe esnem. Mostanában amikor megjön, nagyon erősen fáj a hasam, fájdalomcsillapító szedése sem segít.

Figyelt kérdés
Ma vagyok a ciklus 3-ik napján és már szinte el is múlt az egész, viszont az első 2 nap 5 szem gyógyszert (Algoflex M) kellett bevennem, annyira görcsöltem. Tapasztaltatok már hasonlót?
2009. jún. 7. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Huhh a menstruációs görcsök nagyon kemények :( Nekem volt olyan barátnőm, akit injekciózni kellett annyira görcsölt. Neki a fogamzásgátló tabletta segített, elmúltak a görcsei, de ez a te esetedben nem lehet megoldás mivel te babát szeretnél. Vigyázz, hogy ne szedj be sok gyógyszert. Az Algoflex M sem csodaszer, igaz simaizom görcsre való, de érdemesebb lenne gyógyszert váltani, pl Meristin, az egy jó gyógyszer és nagyon sokan bíznak benne. Remélem tudtam segíteni :)
2009. jún. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen tudtál segíteni. Nagyon szépen köszönöm.
2009. jún. 7. 15:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a mensim elott egy nappal iszonyatosan szokott gorcsolni es az elso mensis napon. Nekem a magnezium segitett. Annak izomlazito hatasa van, ellazitja a meh izomzatat. Probald ki, artani nem art. Sot a beagyazodast is segiti mert a meh izomzata jo laza igy konnyen be tud agyazodni a baba. En ahogy beveszem fel ora mulva megszunik a gorcs. Naponta kb 3-at kell bevennem. Probald majd ki ha gondolod.
2009. jún. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szia. Sima magnéziumra gondolsz? Én Magne B6-ot szedek, de semmit nem használ.


Köszönöm a segítséget.

2009. jún. 7. 15:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én múltkor úgy jártam,hogy hajnali 5-kor be kellett vennem Cataflamot.8-kor már azon gondolkodtam,hogy mit csináljak,mert megint elkezdett görcsölni a hasam.Mivel babát szeretnénk,vettem cickafark teát.És segitett.Megittam 2 pohárral és elmúlt a görcsölés.Azóta is iszom...
2009. jún. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem vészmadárkodni szeretnék, de dokinál voltál már? Hormonvizsgálatok? Nekem is ez volt, kevés mensi, de az utóbbi időben brutális, hányinger-közeli hasfájással. Kiderült, hogy alig van petém, lehet, hogy korai petefészek-kimerülés, és utána olvastam, hogy ez pl. a tünete, tehát ebből már gondolnom kellett volna, hogy baj van. Mondjuk ez így 30 körül nagyon kevés emberrel fordul elő, tehát nem valószínű, hogy veled is, de ha még nem nézettél hormonszintet, akkor tedd meg. Nem megijeszteni akarlak, de ha netán probléma van, minél előbb tudod meg, annál biztosabban lehet segíteni.
2009. jún. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!