Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A beágyazódásra lehet hatással...

A beágyazódásra lehet hatással egy erős fájdalomcsillapító?

Figyelt kérdés
pl. lehet hogy megzavarja a folyamatot és nem tud rendesen beágyazódni? Köszönöm a válaszokat!
2009. aug. 17. 14:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem.


Amíg a beágyazódás le nem zajlik, addig a baba és a mama között nincs kapcsolat. Nem árt sem a részegség, sem a drog, sem a gyógyszerek. Ez azoknak is megnyugtató lehet, akik úgy szedtek be valamit, hogy nem is tudták: terhesek lehetnek.

2009. aug. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de ritka az ilyen gyógyszer. Csak orvosi rendelvényre van.
2009. aug. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, magáról a beágyazódásról van szó, nem arról, amikor már beágyazódott. Második esetben valóban a "mindent vagy semmit elve" érvényes. Az elsőben nem. Persze, gyógyszertől függ.
2009. aug. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az Advil (már nem tudom, hogy a "sima" vagy a Forte) betegtájékoztatóján olvastam, hogy átmeneti meddőséget okozhat a gyógyszer. Nyilván nagyon kicsi ilyesmire az esély, de ezek szerint a klinikai tesztelések során lehetett rá példa. Erre gondoltál, kedves kérdező?
2009. aug. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! Igen pl. pont az Advilra gondoltam. Arra hogy ha pont most van a beágyazódás és fáj a fejem akkor inkább bírjam ki és ne vegyem be, vagy teljesen mindegy mert "bajt" nem okozhat.
2009. aug. 17. 15:01
 6/8 anonim ***** válasza:
A bábának nem okoz bajt, de nem biztos, hogy be tud ágyazódni.
2009. aug. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Cataflamon olvastam még, hogy csökkenti a teherbeesés esélyét.


Gyógyszerszedés terhesség alatt: [link] Algopirinre azt írja az orvos, hogy azt szabad.

2009. aug. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2009. aug. 17. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!