Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagy a baj? Fájdalomcsillapító?

Nagy a baj? Fájdalomcsillapító?

Figyelt kérdés

Holnapra nem várom. Nem tudom,hogy terhes vagyok-e,peteérés hetében minden nap együtt voltunk. Vasárnap éjszaka iszonyúan fájt a fogam,4 szem cataflam-ot vettem be. Másnap a fogorvos kihúzta a fogam,tele volt gennyel az egész bal fülem,és azért volt annyira fájdalmas,hogy már az ájulás környékezett. Nagyon ideges vagyok,mert lehet,hogy terhes vagyok,és ennyi gyógyszer tuti nem tett jót!!! Írnátok nekem,hogy más járt-e már így,és volt-e valami következménye!!!

Köszönöm!!!


2011. jan. 19. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Semmi baj!!

Már hallottam,hogy más is szedte a cataflamot amikor még nem tudta,hogy babás és az ég világon semmi bajuk! :))

Fel a fejjel,remélem már nem fáj semmid!!!

Írd meg ha sikeült, odaszorítok! :D

2011. jan. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,örülök,hogy ezt írtad,mert én arra számítottam,hogy le leszek hordva,hogy ha lehet,hogy baba van,minek szedek gyógyszert? szültem már egy gyereket,de hidd el,az semmi nem volt ehhez a fájdalomhoz képest. Az egész bal karom lezsibbadt,amikor belenyilalt. Majd megírom,mi lett. szia!
2011. jan. 19. 17:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyenkor még (ha esetleg terhes vagy, de ennyire az elején) nem árt a babának, mert még nem ágyazódott be, és igy igazán nincs kapcsolatban a vérkeringéseddel.
2011. jan. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Semmi baja nem lesz tőle. A 6. hétig a magzati sejtek korlátlan regenerációra képesek. A természet jól kitalálta, hiszen eddig a legtöbb nő nem is sejti, hogy babát vár:)

Nyugi, és drukkolok, hogy valóban baba legyen:)

2011. jan. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!