Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hosszas próbálkozás után...

Hosszas próbálkozás után hogyan sikerüét teherbe esni?

Figyelt kérdés
Már van egy 1,5 éves kislányom,fél éve próbálkozunk a másodikkal,eddig semmi plussz dologgal nem próbálkoztunk. Peteérésemet sem tudom mikor van.Az első kislányom elvileg menstruáció 5. napján fogant. Kérlek adjatok tippeket.A görbémet hogyan kell elkészítenem,még soha nem csináltam, és mi segítheti a teherbeesést,olvastam hogy valamilyen gyógytea segíthet?
2012. febr. 26. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:
A kérdésedre a válaszom: spontán. 8 év után.
2012. febr. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem sem sikerult teherbe esne rogton, rengeteg kivizsgáláson végigmentem, és végul kaptam egy egyzseru closty kezelst plusz tuszorepi szurit és már 6 hetes terhes vagyok:-)...szerintem menj el orvoshoz,az fog segíteni..sok sikert:-)

2012. febr. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod mikor van peteérésed, gondolom nem 28 naposak a ciklusaid. Lehet a hormonjaiddal nem stimmel valami. 3. 21. napi vérvételből sok mindent meg lehet állapítani.
2012. febr. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Fél év még nem sok idő, sokan azt mondják. Mi 7 hónapja próbálkozunk, a lányunk 2 éves és elsőre sikerült.


A görbe készítését én is le tudnám írni, de inkább belinkelem, majd olvasd el, a ciklus.hu-n el tudod készíteni.


[link]


Igen a vérvételből sok minden kiderül, menj el egy vérvételre, lehet a pajzsmirigyeddel van a gond, de lehet semmi baj sincs.


Vannak "csodaszerek", én nem használtam semmit sem. Nekem egy hetem van a menzeszig, folsavat szedek. Ezidáig jól lakul a görbém, de majd kiderül pár nap múlva. :-)

2012. febr. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A ciklusaim amúgy 29-30 naposak. Elkezdem a görbém elkészítését, meg azt hiszem lassan meglátogatom az orvosom. Nem akartam elkapkodni az orvoshoz menetelt, nem akartam türelmetlennek tűnni, de most már a 7. hónapja próbálkozunk.

Kezdek aggódni, hogy valami nincs rendben.

2012. febr. 26. 20:05
 6/6 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelne valami jó kis tipp!

Nekem 2,5 éves kis fiam van,most februárban volt 1 éve hogy nem szedek fogamzásgátlót mert szeretnénk egy kis tesót,eddig sikertelen volt sajnos!

Viszont a kis fiam a fogamzásgátló abba hagyása után össze jött.:))

Bocsi hogy nem a kérdésre válaszoltam!!

2012. febr. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!