Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Cukorbetegség miatt kinek nem...

Cukorbetegség miatt kinek nem jött össze, vagy nehezen sikerült a baba?

Figyelt kérdés
Hogy derült ki, milyen vizsgálatok kellenek hogy ez kiderüljön?
2012. febr. 26. 07:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Anyukám cukorbeteg volt, méghozzá inzulinos, én meg most itt vagyok már egy ideje, úgyhogy fel a fejjel. Ha nehezebben is, de lehet cukrosoknak is gyermeke. Belgyógyász szakorvos foglalkozik cukorbetegséggel. Vérvételből megállapítják, hogy az vagy-e.
2012. febr. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem inzulinrezisztenciám van, ami a cukorbetegség előszobája. 5 éve próbálkozunk a babával és már 2 lombikom volt. De akkor még nem tudtam, hogy IR-em van, csak tavaly júniusban derült ki. Én jártam utána, mert a második lombiknál biokémiai terhességem lett és elment a baba az 5. héten. Terheléses vérvétellel állapították meg. Azóta diéta+gyógyszer.
2012. febr. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is inzulin rezisztenciám van, 6 éve nem sikerül teherbe esnem. tavaly áprilisban derült ki az IR.Addig már voltak sikertelen inszeminációk (ebből egy vetélés), és egy lombik, szintén vetéléssel végződött.:-(Tavaly óta szedek gyógyszert és diétázok és lám, most januárban sikerült spontán teherbe esnem de ez meg sajnos méhen kívüli lett. De nem adom fel!
2012. febr. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, drukkolok Nektek, utána fogok járni.
2012. febr. 28. 06:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!