Ugye babát várok?

Figyelt kérdés
feb. 7.-ére nem vártam. nem is jott meg, 13.- án este teszteltem egy halvány pozitívat, mert nem birtam ki reggelig :) aztán másnap reggel egy erosebb pozitivat. Orvoshoz még aznap elmentem, még nem látott semmit. melleim szétpattannak, azóta sem jott meg. kedden megyek dokihoz. Szerintetek?
2012. febr. 24. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Óh igen, babát vársz!Gratulálok4
2012. febr. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

Korai volt dokihoz menni. Nekem jan.9 az utolsó mensi (kb mint neked, ha jól sejtem), de még mindig nem mentem dokihoz (2 hét múlva).

6.hétnél előbb kár elmenni, teljesen felesleges.

De egyébként, igen, babát vársz :)

2012. febr. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%

persze, gratula

a dokival azt szokták ajánlani, hogy várj a 6. 7. hétig, ott már lesz szívhang is

2012. febr. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

jan. 13 volt az utolsó mensim. Azért mentem még aznap orvoshoz, mert felhivtam és Ő mondta, hogy menjek be és megnézi mi a helyzet.

De ezen kivül semmi tünetem nincs. Semmi hányinger, hasszurkálás, rosszullét semmi. Nővéremet kérdeztem , hogy amikor terhes volt, neki mik voltak a tünetek, de azt mondta, hogy azon kivul, hogy nem jott meg neki, semmi.

2012. febr. 24. 15:10
 5/5 A kérdező kommentje:
És második - gratulálok neked a babuhot :) Neked milyen tuneteid vannak? Jaj ugy izgulok.
2012. febr. 24. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!