Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés utáni 6. napon a hőm...

Peteérés utáni 6. napon a hőm még mindig 37 felett van, szerintetek jelentheti, hogy babát várok, vagy még korai?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez így normális. Menzesz előtt 1-2 nappal vagy a napján (kinek hogy)esik le. Ebből sajnos még nem lehet megítélni, hogy babát vársz-e.
2012. jan. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is kb ott tartok mint te. Dec.13 az utolsó mensi. És neked?

Nekem is eléggé fent van a hőm, de szerintem ez még nem feltétlen jelent babát. Mikor tervezel tesztelni?

2012. jan. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Még jó, hogy fenn van a hőd. :) Ez normális esetben mindig így van. Fenn is lesz egészen a menszeszig. Ha történik beágyazódás, akkor még feljebb megy a hő a peteérés utáni állapothoz képest is, ez kb. ovu után 1 héttel várható. Az már kissé változó, hogy kinek mikor esik le a hője, van, hogy már menszesz előtt 1 nappal, vagy csak aznap, vagy utána, de a lényeg, hogy csak akkortájt.
2012. jan. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sajnos ez még semmit nem jelent.


Előző előtti ciklusomban a mensi harmadik napján esett le a hőm.


Előzőben a mensi reggelén.


Most fokozatosan kezdett el lecsúszni.


Sajnos :((

2012. jan. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszi a válaszokat, nekem annyiban rossz, hogy okt. 13-án jött meg utoljára. Azt hogy múlt kedden pé-m volt, tesztből tudom. Tehát nagyon nem tudom, hogy mi van. De annyira vágyom a babára : - ) olyan jó lenne.

Nem tudom mikor teszteljek.

Így igazából azt sem tudom, h. mikor kellene leesnie a hőmnek. Tehát csak a teszt tud majd biztosat mondani.

2012. jan. 2. 19:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Tesztelni ovu után kb. 2 héttel érdemes. Úgyhogy még úgy 1 hét múlva.
2012. jan. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!