Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha minden hónapban középidőtől...

Ha minden hónapban középidőtől érzékeny a mellem és most egyáltalán nem, akkor az jelentheti azt, hogy nem volt peteérés?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek!

A napokban nem kellene megjönnie.


Köszi előre is!


2009. máj. 2. 09:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Én ebben a hónapban voltam így és úgy néz ki,h babás vagyok.
2009. máj. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De jó. Egyébként érzel valami mást is?
2009. máj. 2. 09:51
 3/10 anonim ***** válasza:

Igen érzek sok mindent,de ezek lehetnek mind menszis tünetek is.

Nekem úgy volt ,h 5 hónapja nem sikerült a baba.Ez a hatodik hónap és most több mint valószínű,h összejött.

3 pozi teszt.hőm magas,mára még magasabb,émelygek,büfögök,álmos vagyok,nagy étvágyam van és minden 2szer olyan finom.Görcsölgettem is annyira menszisen,h elbizonytalanodtam.

Remélem valóban babás vagyok.

Most már fájnak a ciciim,de nem vészes.Nekem is mindig pé után kezdtek fájni,de most nem.Csak később.

Neked most sem érzékeny?Mikorra nem várod?Mik a tüneteid?

Drukkolok neked nagyon.

2009. máj. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ma vagyok a 26-ik napon, 28-30-32 napra szokott megjönni. Elég változó. Egyáltalán nem érzékeny a mellem, viszont már tegnap, tegnapelőtt és ma is olyan érzésem van, hogy mindjárt megjön. Egy picit szédelgek, de ezek a tünetek máskor is előfordulnak. Csak a mellfeszülés hiánya fura. A hőm 37 körüli. Azért örülök, hogy Neked összejött!

Gratulálok!

2009. máj. 2. 10:07
 5/10 anonim ***** válasza:

Mikor tesztelsz?

Nekem a 24.ciklusnapon a Qupido teszt halvány pozi lett.

Majd írd meg.

Amúgy voltam így még néhányszor és én is azt gondoltam ,h akkor nincs pé.Olyankor általában késve jött meg.De akkor nem akartam babát.

2009. máj. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Még nem tesztelek, mert ha volt is PÉ, akkor kb 1 hete volt, és még nem hiszem, hogy mutatna bármit is. Nagyon köszönöm a segítséget!

Mikor mész dokihoz?

2009. máj. 2. 10:15
 7/10 anonim ***** válasza:

Gondolom 6 hetesen .

Majd ne feledd megírni az eredményt.

szia

2009. máj. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Jelentkezem.

Majd Te is szólj, ha voltál dokinál, hogy mi volt!

Szia

2009. máj. 2. 10:37
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát sajnos megint megjött.
2009. máj. 8. 17:35
 10/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom...próbáld ki ciklus elején naponta 2 csésze málnalevél teát.
2009. máj. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!