Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most melyik tesztnek higgyek?

Most melyik tesztnek higgyek?

Figyelt kérdés

5 napja folyamatosan tesztelek. Ma van a 31-ik napon. 28-ik napon reggeli teszt +, aztán másnap reggel -, tegnap délután +, ma reggel -.

Most még ellőttem egy Clearblue digitális tesztet, negatív lett az is.

Utrogestant használok, hogy megmaradjon a baba, ha úgy alakul, már 3 vetélésem volt.

13-ik napon voltunk utoljára együtt a párommal, aztán sajnos nem, mert utána már nem volt itthon.

Mi lehet?

Múlt hónapban is elvetéltem, akkor minden tesztem negatív volt, de a doki már látta UH-n.

Most nem tudok hozzá elmenni, szabin van.

Hagyjam szerintetek abba az utrót, vagy használjam tovább?

Valaki tud tanácsot adni?

Ja, és mindegyik teszt ugyanolyan volt, internetről vettem easy pregnancy 10-es tesztet.


2009. jún. 6. 12:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
linkeld már be a tesztjeidet
2009. jún. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne tesztelj mostmár, a 2 pozitív untig elég. :) A pisitől és a teszt érzékelő rétegétől is függ, hogy mit mutat ki végül. A pozitív nem téveds. Használd az Utrogestant, abból baj nem lehet!! Maximum, ha mégsincs baba, akkor majd abbahagyod, rá pár napra megjön, és kezdődhet az új ciklus! Az a 2 hét késés már nem oszt nem szoroz, a tét a kisbabád megmaradása!
2009. jún. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Menj el másikdokihoz, mert ez így nagyon zavaros.
2009. jún. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát a pozitív teszt ritkán téved. Én mindenesetre nagyon szurkolok!
2009. jún. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Osztom a véleményt.Pozitív teszt az pozitiv.Ritkán mutat téveset.

Ha nem sikerült,estleg várj egy hónapot.Ne tesztelj,csak egyszerüen legyetek.Sajnálom,hogy ma´r 3 babát elveszítettél.Abból la szempontból szerencsés vagy,hogy egyböl teherbe estél,de lehet a terhességre nézve nem.....

Szorítok.

2009. jún. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

A 10-es érzékenységű teszteknek gyakran van szellemcsíkja.

Jó volna látni a tesztet,mennyire sötét?

2009. jún. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Megpróbálom belinkelni a képeket, remélem jól csináltam.:)

[link]

[link]

2009. jún. 6. 13:11
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a pozitívnak de az a legbiztosabb ha minél előbb felkeresed a nőgyógyászodat ő biztosat fog mondani.
2009. jún. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

az elsö teszten jol látszik de a másik zavaros. de ez akkor is baba. ha a dokid szabin van, menj egy másikhoz vagy az ügyeletre, a babádrol van szo. vegyenek vért abbol kiderül. remélem megmarad..

32

2009. jún. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

ez pozitiv gratula én mindkettőn látok valamit.

stella 20

2009. jún. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!