Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik tesztnek higgyek?...

Melyik tesztnek higgyek? Többi lent.

Figyelt kérdés

BIONEXIA TESZT DM-es halvány potitív lett tegnap délután.Ma reggel elsőből halvány pozitív a juva lab dm-es teszt.Aztán csináltam még egy gravi hcg-t,totál pirosas lett a felülete,kb fél óra múlva tünt el róla,fokozatosan és most van egy nagyon halvány rózsaszin második csíkom

Reggel hozattam vaterás one steppet a sráctól aki 75ft-ért hozza darabját,ez ilyen 10-es érzékenységű tesztcsík,azon megjelent egy második,ha akarom látom ha nemakarom nemlátom csík...nem értem


2010. jún. 3. 09:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Linkelj képet! Bár ha ennyi pozitív teszted van, az nem véletlen.
2010. jún. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is baba lesz, akárhányat fogsz tesztelni, gratulálok:)
2010. jún. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugy néz ki baba,de következő teszttel 2napot várj legalább,mert így csak bekavarodsz és fölösleges "izgalomnak" teszed ki mgad:-)
2010. jún. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

minek ennyit tesztelni. miért nem nyugodtál meg az elsőnél.


gratulálok! és ne tesztelj többet :)

2010. jún. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

12:50 vagyok


valószínűleg az eltérő érzékenység és az eltérő vizelet okozza ezt a különbséget.

2010. jún. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!