Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miket ettél lombik után a...

Miket ettél lombik után a fehérjepótlásra?

Figyelt kérdés
Az orvos javasolta !
2012. febr. 23. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát az elsőnél rengeteg túrót, tejes, tejterméket, húst, de már herótom volt tőle, majdnem kihánytam:( A másokdinál rutinosabb lette, vettem fehérjepor turmixot, erdei gyümölcsöset és abból ittam meg reggel egy pohárral, tejjel. Nagyon finom volt és nem kellett magam degeszig egyem mindenféle tejtermékkel:)
2012. febr. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
túrót
2012. febr. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én is túrót eszem és sok tejterméket!de én (még) inszemre járok!viszont a túróból sosem tudom mennyi az ideális amit enni kell,mert van hogy pár kanállal több már nem csúszik le :-( Inkább kifelé jön néha már,mint befelé....
2012. febr. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Manka68 ***** válasza:
Azért kínozni nem kell magadat, elég ha minden nap eszel húsfélét vagy valamilyen más fehérjét. Nem kell orrvérzésig azt enni. Amúgy csak a hiperstimu elkerülésére kell.
2012. febr. 24. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Bocsi a kérdésért én is lombikra készülök és mástól is hallottam ezt a fehérje turmixot de én nem tudom mi ez pontosan, első válaszoló megírnád esetleg?
2012. febr. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!